Hangi Burçlar Birbirine Daha Çok Uyumu! Uzmanlar Anlatıyor

Aradığı ideal ilişkiyi yaşayabilmek için burç uyumunu gözden geçirenlerin sayısı giderek artıyor.

Güncel 16.06.2022 - 00:53 16.06.2022 - 00:55 Berkay Keskin

Astrologların analizleri ve değerlendirmelerini dikkate alarak hareket edenler büyük ölçüde ilişkilerinde aradıkları başarıyı yakalayabiliyor. Peki, birbiri ile ruh ikizi denebilecek derecede uyumlu burçlar hangileri? İlişki de sahip olunan burcun uyumlu olup olmadığı nasıl anlaşılır gibi soruların cevabı fazlasıyla merak ediliyor. 
Sevgililik döneminde en çok dikkat edilen burç uyumu birçok kişinin ilişkilerine yön verecek kadar dikkate aldığı bir detay oluyor. Öyle ki burç uyumları analizinde uyumsuz olduğu sonucu çıkan burçlardan uzak durmaya birçok kişi özen gösteriyor. 

Yüksek Uyuma Sahip Aslan ve Yay Burçları

Benzer özellikleri taşıyan Aslan ve Yay burçları ilişkilerinde oldukça uyumlu bir çift örneği sergileyebiliyor. Aslan burcunun lider ruhlu kişiliğini Yay burcunun çekingen tavırlarının dengelemesi ortaya ideal bir ilişkinin çıkmasını garanti ediyor. 

İlişkiler burçlara göre değerlendirildiğinde genellikle zıt karakterler birbirilerini daha iyi uyum sağlıyor. Özellikle Aslan burcu gibi otoriter karaktere sahip kişiliklerin karşısında yine aynı şekilde otoriter bir kimliğin olması kişilik çatışmalarını da beraberinde getirecektir. Bu nedenle Aslan ve Yay burçlar arasında oldukça iyi anlaşan iki burçtur. 

Boğa Burcunun Ruh İkizi Başak ve Oğlaklar

İlişkisini sahiplenici tavrı ile Başak ve Oğlak burçlarını kolay tavlayabilen Boğa burcu için uyumlu olmak son derece önemlidir. Adeta ruh ikizi denecek düzeyde olan uyumu yakalamaları kolay olmasa da, yakaladıkları takdirde değerini oldukça iyi bilerek uzun ilişki yaşayabilirler. 

Ne istediklerini bilen tutarlı hareketleri ilişkilerine de yansıyarak yüksek uyumu yakalıyorlar. Eğlenceli kişilikleri sayesinde Başak ve Oğlak burçları ile eğlenceli anlar geçirmek mümkündür. Birbirlerini tamamlayıcı yönleri ile eksiksiz bir ilişki yürütmek huzur ve mutluluğu da beraberinde getiriyor. 

İkizler ve Kova Burcunun Uyumu Nasıldır?

İkizler burcunun karmaşık duygusal yapısı her zaman dikkat çeken detaylardan biri olsa da, Kova burcu ile olan uyumu tartışmaya kapalıdır. Kısa sürede aralarındaki güçlü bağın ilerlemesi ile Kova ve İkizler burcu uzun yıllar mutlu ve uyumlu bir şekilde yaşamlarını sürdürebilir. 

Her iki burcunda yaratıcı ve yenilikçi yönleriyle öne çıkmaları her an keyifli anlar yaşamalarına neden olur. Bu sayede sıkıcı bir ilişkiden söz etmek mümkün değildir. Her an birlikte kalitesiz vakit geçirmektense, kendi bireysel özgürlüklerine de izin vererek birlikte oldukları anlara kalite ve güven katarlar. 

Su Grubu Burçları Yengeç ve Balık Oldukça Uyumlu

Varoluşsal olarak aralarındaki güçlü bağ Yengeç ve Balık burçlarının ilişkilerinde uyumlu bir çift olmalarına olanak tanıyor. Hisli burçlar olmaları sayesinde aralarında kuvvetli bir bağ oluşturan Balık ve Yengeçler, sadakati yüksek ve güvenilir bir ilişki yaşamalarını kaçınılmaz kılıyor. İletişime fazlasıyla değer veren balık burcu kişisine karşılık olarak Yengeç burcunun bu özelliğe eşlik eder nitelikteki tavırları yüksek etkileşimli bir ilişkide olmayı sağlıyor. 
Romantik yönüyle biline Balık burcuna tutkusuyla karşılık veren Yengeç burcu, ikili ilişkilerinde uyumlu bir çift olmalarına imkân veriyor. 

Yay ve Koç Burcunun Uyumu Aşkı Alevlendiriyor

Ateş grubunun güzide burçları arasında yer alan Yay ve Koç burçları, uyumlu olmanın en keyifli olduğu karakterleri yansıtıyor. Aşk ve sevgiye olan tutkularını davranışlarıyla çok kolayca gösteren bu burçlar, aşk duygusunun kuvvetli bir biçimde yaşanmasını sağlıyor. 
Uyumları kadar yüksek enerjiye de sahip olmaları birlikte farklı aktiviteler yapmaktan keyif almalarını ve huzurlu hissetmelerini kaçınılmaz kılıyor. İlişkilerine verdikleri enerji potansiyeli heyecan ve merak duygusunun her an taze kalmasını sağlıyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@