Halkbank en sonunda başlattı! Acil hızlı kredi için bankaya gitmenize gerek yok!

Halkbank en sonunda başlattı! Acil hızlı kredi için bankaya gitmenize gerek yok!

Ekonomi 20.12.2022 - 18:17 20.12.2022 - 18:17 Vural Pars

Halkbank yapmış olduğu kampanyada hızlı ihtiyaç kredisi imkanından faydalanacak olan 18 yaşından tüm büyük vatandaşlar için uygun faizlerle kredi ödemeleri yapacağını açıkladı. Halkbank ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak başvurularını gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar nakit ihtiyacı olması durumunda uygun faiz oranları ile birlikte kredi ödemesi gerçekleştirecek. Halkbank ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız ve banka kredi şartlarına uygun olduğunuzu düşünüyorsanız sizler de 18 yaşından büyük olmanız durumunda banka kredi puanı 1100 ve üzerinde olan tüm vatandaşların ihtiyaç kredisi başvuruları artık banka şubelerine gitmeden de internet üzerinden kolay bir şekilde yapılabilmektedir. 

Halkbank ihtiyaç kredisi başvurusu

Halkbank kredi başvurusunda bulunmak istiyorsunuz başvuru şartlarına uygun olan kişilere 3 ay ertelemeli krediyi imkanı sağlanıyor. Acil ihtiyaç kredisi kampanyasına katılmak istiyorsanız ve banka kredi şartlarını uygun olduğunuzu düşünüyorsanız Halkbank uygun faiz oranları ile birlikte kredi ödemesi verecek.

Emekli olan kişilerin de kampanyaya katılarak 50.000 TL'ye kadar kredi onayı alabilecekleri bu kampanyalarda gelir belgesiz olarak ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilerin banka hesapları olması durumunda ihtiyaç kredisi ödemeleri hemen aynı gün içinde yapılacak. 

Halkbank kredi başvurusu internet bankacılığı uygulaması üzerinden ve mobil uygulamaları üzerinden 7 gün 24 saat yapılmaktadır. Sizler de Halkbank kredi başvurusunda bulunarak ihtiyaç kredisi ödemelerinden faydalanabilirsiniz. Halkbank haricinde diğer kamu bankaları olan Ziraat Bankası ve VakıfBank'ın da Kredi kampanyalarına göz atabilir bu bankalarda hesabınızın olması durumunda internet bankacılığı uygulamaları üzerinden banka şubelerine gitmeden işlem yapabilirsiniz. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@