Halkbank 30.000 TL ödeme verecek! Bu bankadan yapılan son kampanya, Gelir belgesiz almak için fırsatı kaçırmayın

Halkbank 30.000 TL ödeme verecek! Bu bankadan yapılan son kampanya, Gelir belgesiz almak için fırsatı kaçırmayın

Ekonomi 13.10.2022 - 10:00 13.10.2022 - 10:00 Vural Pars

Halkbank: 30000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kampanyasına katılacak olan vatandaşlar için son bir kampanya yaptığını açıkladı. Banka resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuru sonrasında başvurularını gerçekleştirerek nakit kredi kullanmak isteyen tüm vatandaşlar için yapılacak olan bu kredi ödemelerinde ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilere 36 ay vadeli nakit kredi ödeneceği açıklandı. 

Kamu bankası olarak hizmet veren Halkbank üzerinden nakit ihtiyacınızın olması durumunda başvurularınızı gerçekleştirerek, onay alabileceğiniz bu kampanyalar üzerinden sizlerde istediğiniz zaman ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilecek ve onaylanan kredileri hesaplarımıza yatırarak hemen aynı gün içinde kullanabileceksiniz. Halkbank, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuruda, bireysel müşterilerin kredi kullanabilmeleri için banka kredi puanı 1100 ve üzerinde olması gerekmektedir. İhtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşların belirtilen şartlar dahilinde kredi alabilmeleri için ayrıca gelir belgeleri de düzenli olarak alınıyor olması gerekiyor. 

Halkbank: 30000 TL İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl yapılır?

Halkbank, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşlar, en yakın banka şubesine giderek işlemlerini kolay bir şekilde yapabildikleri gibi, ayrıca kredi başvurularını resmi internet sitesi üzerindeki kredi başvuru formunu doldurarak, kolay bir şekilde yapabilmektedir. 

30000 TL kredi kullanacak olan vatandaşların emekli olmaları durumunda maaş müşterisi olması gerekiyor. Emekli maaşınızı, Halkbank şubelerinde taşıdıktan sonra sadece 30000 TL değil, daha yüksek limitlerde ihtiyaç kredisi ve isterseniz de diğer bankalardaki borçlarınızı kapatmak için borç kapatma kredisi alabilirsiniz. 

En düşük faiz oranlarından yararlanacağınız bu kredi kampanyalarında nakit kredi kullanacak olan kişilerin ten destesi haricinde banka müşterisi olması durumunda internet bankacılığı uygulaması üzerinden de diledikleri zaman ihtiyaç kredisi kullanabilmektedir. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@