Nizip'te uyuşturucu operasyonu: 4 gözaltı

Metin İLİKSOY/NİZİP (Gaziantep), ()- NİZİP'te, polis tarafından 4 adrese düzenlenen eş zamanlı operasyonda çiçek saksılarında yetiştirilmiş bin 170 kök kenevir ve bir miktar metafetamin ele geçirildi. Operasyonda 4 kişi gözaltına alındı.  Uyuşturucu...

Nizip'te uyuşturucu operasyonu: 4 gözaltı

Metin İLİKSOY/NİZİP (Gaziantep), ()- NİZİP'te, polis tarafından 4 adrese düzenlenen eş zamanlı operasyonda çiçek saksılarında yetiştirilmiş bin 170 kök kenevir ve bir miktar metafetamin ele geçirildi. Operasyonda 4 kişi gözaltına alındı. 
Uyuşturucu ticareti ve sokak satıcılarına yönelik ilçe merkezinde çalışma yapan İlçe Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Grup Amirliği ekipleri, 4 adrese eş zamanlı operasyon yaptı. Belirlenen adreslerde arama yapan ekipler, çiçek saksılarında 170 kök kenevir bitkisi ile bir miktar metafetamin, 1 adet pompalı tüfek, 1 adet bıçak, uyuşturucu yapımında kullanılan malzemeler ile birlikte uyuşturucu ticaretinde elde edildiği değerlendirilen bir miktar para ele geçirdi. Olayla ilgili H.G., İ.Y., M.K. ve H.U. isimli şüphelilerin gözaltına alındı.
FOTOĞRAFLI

YORUM EKLE