FETÖ'nün 'gaybubet' evlerine operasyon: 28 gözaltı

ANKARA'da, FETÖ/PDY üyelerinin saklanmak için kullandığı 'gaybubet' olarak adlandırılan evlere yapılan operasyonda, 28 kişi gözaltına alındı. Bu evlerde yapılan aramalarda 24 bin dolar ele geçirildi. Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı'nın...

FETÖ'nün 'gaybubet' evlerine operasyon: 28 gözaltı

ANKARA'da, FETÖ/PDY üyelerinin saklanmak için kullandığı 'gaybubet' olarak adlandırılan evlere yapılan operasyonda, 28 kişi gözaltına alındı. Bu evlerde yapılan aramalarda 24 bin dolar ele geçirildi.
Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı'nın yürüttüğü soruşturma kapsamında, daha önceden belirlenen farklı semtlerdeki 39 farklı adrese, sabah saatlerinde operasyon düzenlendi.

Operasyonlarda 28 kişi gözaltına alınırken, yapılan aramalarda bir evde 24 bin dolar ele geçirildi. Gözaltına alınanlar arasında örgütün mahrem imamlarının da bulunduğu, firari olan şüphelilerin yakalanması için çalışmaların sürdüğü belirtildi.

Güncelleme Tarihi: 01 Haziran 2018, 11:26
YORUM EKLE
YORUMLAR
Nezir
Nezir - 8 ay Önce

24 Tv.de Selim Atalay’ın sunduğu Dünya Hali proğramında, açıktan savaş ve bu savaşta sivcillerin öleceği gibi çokça gaipten haberler verilmektedir,Hasan Koni hocayı da sık sık getirip,bunu iyice korku filmine benzetiyor, diğer taraftan muhalefet ise adeta barış satıyor,gelirsek dünya güllük gülistanlık olacakmış. Bunlar tesadüfmü, bu yapılanların İktidar tarafına zarar, muhalefete ise bayağı yani bir fayda sağlar diye düşünüyorum, acaba Selim bey bunun farkında değilmi.Selim bey, şunu unutma ki Türkiye eski Türkiye değildir,şimdi artık bilinenden çok daha güçlü,eğer korkarsak işte o zaman ülkemiz tehlikeye düşer.Allah düşmanlara ve özelliklede, fetoya fırsat vermesin vermeyecektirde.