Zuhal Topal Güzel Gelin Adayı Naz Programı Bıraktı'mı Geri Dönecek'mi?

Star Tv'nin hafta içi hergün yayınlanan ve izlenme rekoru kıran Programı Zuhal Topal'ın güzeller Güzeli gelin adayı Naz Programı Bıraktımı yakışıklı damat adayı Ali bey Yüzünden programdan ayrılan Naz geri dönecekmi?

Zuhal Topal Güzel Gelin Adayı Naz Programı Bıraktı'mı Geri Dönecek'mi?

Star Tv'nin hafta içi hergün yayınlanan ve izlenme rekoru kıran programı Zuhal Topal Yeni bölümde Ali'nin talibi ile çaya çıkması sonrası gözyaşları arasında programı terkeden Naz programa geri döönecekmi?yeni bölümde varmı yokmu yakışıklı damat adayı ali beyin geri dön çağrısına ne cevap verecek.

NAZ KİMDİR:

Naz aslen Azerbaycan kökenlidir. Güzelliği ve karakteri ile beğenileri alan Naz hanım ilgileri üzerine çekmeye devam ediyor. Kerem beye karşı bir şeyler hissettiğini söyleyen Naz hanım bakalım ilgileri ne kadar daha üstünde tutabilecek. Zuhal Topal Naz Kaç Yaşında Boyu Kaç Zuhal Topalın gözdesi Naz hanım 1.60 boyundadır

. 48 kilo olduğu biliniyor. Programa 28 eylül tarihinde çıkmıştır. Programa çıkmadan bir gün önce yani 27 eylülde taliplerini aramaya başlamıştır. 24 yaşındaki Naz hanım daha önce hiç evlenmemiştir. Sosyal medya üzerinden oldukça araştırılan Naz hanımın Facebook hesabının olmadığı ortaya çıktı.

YORUM EKLE