Zuhal Topal 4 Nisan Yeni Bölüm 160.Son Bölüm Star Canlı Naz Dönecek'mi?

Star Tv'nin hafta içi hergün yayınlanan ve izlenme rekoru kıran programı Zuhal Topal 4 Nisan Yeni Bölüm 160.Son Bölüm Star Canlı Naz stüdyoya geri gelecekmi?Ali Gamze ayrıldılarmı son kararları ne oldu.Zuhal Topal 4 Nisan Yeni Bölüm 160.Son Bölüm Star Canlı Yayın

Zuhal Topal 4 Nisan Yeni Bölüm 160.Son Bölüm Star Canlı Naz Dönecek'mi?

Star Tv'nin hafta içi hergün yayınlanan ve izlenme rekoru kıran Zuhal Topal 4 Nisan yeni bölümde Ortalığı Neşeye boğan Necdet beyin talibi kim olacak. Necdet beyin cevabı ne olacak.Muhteşem bir düğünle evlenen Erkan İle Zehra çifti yeni evlerine taşındılar.Gamze ile Ali yollarınımı ayırdı. Gamze neden kızdı. Ali Gamzeye ne cevap verdi.Ali yoksa Naz ile yola devammı edecek.

Güzel gelin adayı Emel hanımın bir talibi var Emel hanıma talip olarak Hamza bey geliyor. Emel hanım Hamza beye bir şans verecekmi Türker bey Gülcan hanıma bir kez daha talip oldu. Gülcan hanım Türker beye bir şans verecekmi son kararları ne olacak.Seyircilerden biri Locada gönlünü kime kaptırdı. Gelin adayı bu teklife ne cevap verecek.

Güzel gelin adayı Angelinaya gönlünü kaptıran o seyircimiz kim Angelina'nın cevabı ne olacak.Nejdet beyinde bir talibi var Nejdet bey talibine bir şans verecekmi Emine abla ile Recep bey tokattan döndü. Emine abla ile Recep bey evlilik yolunda devam edeceklermi son kararları ne olacak.

Nagihan hanım ile Kubilay Bey evlilik kararı aldı. Nagihan hanım ile Kubilay bey evleniyormu Yakışıklı damat adayı İbrahim beyinde bir talibi var İbrahim beye talip olarak Günay hanım geliyor. İbrahim bey Günay hanıma ne cevap verecek.yakışıklı damat adayı Özgür bey talibi ile hangi kararı aldılar.Özgür ve Huriye hanımın ayrılma nedeni ne oldu.

Güzel gelin adayı Begüm hanım tarzı ile herkesi şaşırtan yeni talibine ne cevap verecek.Birkan bey kendisine gelen güzelelr güzeli talibine ne cevap verecek. kendisine bir şans verecekmi yakışıklı damat adayı Tolga beyinde bir talibi var Tolga beye talip olarak Alev hanım geliyor. Tolga bey talibine bir şans verecekmi

ZUHAL TOPAL SON BÖLÜM NELER YAŞANDI:

Tolga bey yoğun duygularla gelen talibine ne cevap verecek.locaya gelen sürpriz hediyeler kim için geliyor. yakışıklı damat adayı Birkan beye kim talip olacak. Birkan bey talibine ne cevap verecek.Yakışıklı damat adayı Ali Bey Talibi Gamze hanım ile Evlilik yolunda kendilerine bir şans verecekmi Ali Naz aşkı tamamen bittimi Ali Yoluna Gamze ilemi devam edecek. Ali Naz aşkı tamamen bitimi Neler Yaşandı. Güzel gelin adayı Seher Hanımında bir talibi var Seher hanıma talip olarak Mustafa bey gelecek.

Seher hanım Mustafa beye ne cevap verecek.Güzel gelin adayı Melisa talibi Emre bey ile hangi kararı aldılar son kararları ne olacak.yakışıklı damat adayı İbrahim bey yeni talibine bir şans verecekmi İbrahim beyin kararı ne olacak. Muhammed bey ve Songül hanımın son kararları ne oldu. Muhammed bey ve Songül hanım hangi kararla stüdyodalar.güzel gelin adayı Yaşariye hanımında bir talibi var Yaşariye hanıma talip olarak Nejdet bey gelecek. Yaşariye hanım Nejdet beye ne cevap verecek.Kubilay bey ve Nagihan hanım hangi kararla stüdyodalar Nagihan Hnaım Kubilay bey ile hangi kararı aldı.

Güncelleme Tarihi: 04 Nisan 2017, 20:29
YORUM EKLE