Zuhal Topal 31 Mart Yeni Bölüm 158.Son Bölüm Star Canlı Begüm Birkan Son Kararları Ne Oldu

Star Tv'nin en çok izlenen programı Zuhal Topal 31 Mart Yeni Bölüm 158.Son Bölüm Star Canlı Begüm Birkan Son Kararları Ne Oldu Ali Güzeller güzeli Talibine ne cevap verecek Zuhal Topal 31 Mart yeni bölüm Star Canlı

Zuhal Topal 31 Mart Yeni Bölüm 158.Son Bölüm Star Canlı Begüm Birkan Son Kararları Ne Oldu

Star Tv'nin en çok izlenen programı Zuhal Topal 31 Mart Yeni bölüm Yakışıklı damat adayı Tolga Bey Yeni talibine bir şans verecekmi her talibini reddeden Tolga bey yeni talibine bir şans verecekmi Sürpriz bir şekilde stüdyoya gelen yakışıklı damat adayı Birkan bey güzel gelin adayı Begüm Hanıma talip olunca herkes şoke oldu. Begüm hanım Birkan beyin aşk teklifine ne cevap verecek. Begüm Hanım birkan bey ile hangi kararı aldılar. Ali bey yeni talibine evet diyince Naz hanım küplere bindi.

Naz kendisine gelen yeni talibine evet diyecekmi Ali bey ve Gamze hanımın görüşmesi sonrası hangi kararı aldılar.bir talipde Gülcan ablaya var Gülcan ablaya talip olarak İzzet bey geliyor. Gücan abla İzzet beye ne cevap verecek Güzel gelin adayı Seher hanımında bir talibi var Seher hanıma talip olarak Kubilay bey geliyor. Seher hanım Kubilay beye ne cevap verecek. Kubilay bey Seher hanıma hangi sürprizi getirdi.Emine abla ve Recep beyin son kararları ne oldu. Emine abla ve Recep bey evlilik yolunda kendilerine bir şans verecekler.

olumlu giden soruşma sonrası neler yaşanacak.güzeller güzeli gelin adayı Melis hanım için yakışıklı damat adayı Emre bey geliyor. Melis hanım Emre beye bir şans verecekmi Muhammed bey ve songül hanım hangi kararla stüdyodalar. neden kararları olumsuz oldu.sürpriz bir şekilde Begüm hanıma talip olan Birkan beye Begüm hanım ne cevap verecek. Begüm ile Birkan bey evlilik yolunda kendilerine bir şans vereceklermi Begüm hanım birkan beye olumsuz cevap verip yeni talibi ile görüşmek istedi. Begüm hanım yeni talibine ne cevap verecek.

Özgür bey ve Huriye hanım hangi kararla stüdyodalar. kendilerine evlilik yolunda bir şans verdiklerini açıklayan Özgür bey ve Huriye hanım Güzel giden ilişkileri hakkında neler söylediler.Yakışıklı damat adayı Tolga bey yeni talibi Nergis hanıma ne cevap verecek. Tolga bey Nergis hanıma bir şans verecekmi Birkan bey yeni talibi Günel hanıma neden olumsuz cevap verdi. Günel hanım devam edecekmi Aliye kızıp taliplerini görme kararı alan yeni talibine ne cevap verecek. Naz hanıma talip olarak gelen beyefendiye ne cevap verecek.Ali bey ve Gamze hanımın son kararları ne oldu.Hangi Kararla stüdyodalar.

Zuhal Topal Son Bölüm Neler Yaşandı:

Tolga bey Hayalindeki eş adayı ile bugün buluşuıcakmı yakışıklı damat adayı Muhammed aradığı aşkı sonunda buldumu Yeni talibi ile Romantik anlar yaşayan Muhammed Hangi kararı aldı. Muhammed'in güzel talibine vereceği cevap ne olacak.Sempatik damat adayı İbrihaim beyin zıt ikizi yeni talibi çok konuşulacak. İbrahim'in cevabnı ne olacak.locanın yakışıklı damat adayı Birkan yeniden stüdyoya geliyor. Birkan kim için geliyor. Ali'den Naz'a romantik aşk teklifimi geliyor. Ali İle Naz yenidenmi aşk yaşıyor

Ali İle Naz Arasında neler yaşanacak.Güzel gelin adayı Emine ablaya bugünde bir talip var Emine Ablaya talip olarak Recep bey geliyor. Emine Abla Recep beye ne cevap verecek. her talibini reddeden Emine Abla Recep beye bir şans verecekmi Enver bey Ve Tlibinin cevabı neden olumsuz oldu. hangi konuda anlaşamadılar.güzel gelin adayı Angelina hanımında bir talibi olacak Angelina hanıma talip olarak Numan bey geliyor. Angelina Numan beye ne cevap verecek.güzel gelin adayı Emel hanım ile Mustafa beyin görüşmesinde nasıl bir sonuç çıktı.

Mustafa bey ile Emel Hnaımın son kararları neden olumsuz oldu. Emel Hanım taliplerine neden olumsuz diyor.yakışıklı damat adayı Özgür beyinde bir talibi var Özgür beye talip olarak Huriye hanım geliyor. Özgür ve Huriye hanım görüşmesinde son durum ne oldu. Kararları ne olacak.Locadan hangi adaya sürpriz çiçekler geliyor.

Kubilay beye son bir şans veren Nagihan Hanım Kubilay bey ile hangi kararı aldı. Kubilay bey ve Nagihan Hnaımın kararları neden olumsuz oldu.Muhammed bey yeni talibi ile evlilik yolunda ilerleyeceğini açıkladı.yakışıklı damat adayı İbrahim beyinde bir talibi var İbrahim beye talip olarak Canan hanım geliyor. ikisinin görüşmesinde nasıl bir sonuç çıkıcak.

Güncelleme Tarihi: 31 Mart 2017, 20:15
YORUM EKLE
YORUMLAR
asoye
asoye - 2 yıl Önce

Hanıfe donsun getırın onsuz tadıyok bırazdaha gelmesse ben bakmıyacagım ısımden kalıyorumhanıfeyı coksevıyorum onanasıl ulasBılırım

Hasansimsek
Hasansimsek - 2 yıl Önce

IyHanifecok

Hasansimsek
Hasansimsek - 2 yıl Önce

Hanifecoktatlisinsosyete