Zuhal Topal 30 Mart Yeni Bölüm 157.Son Bölüm Star Canlı Birkan Kim İçin Geldi?

Star tv'nin en çok izlenen evlilik programlarından Zuhal Topal 30 Mart Yeni Bölüm 157.Son Bölüm Star Canlı Birkan Kim İçin Geldi? Tolga bey yeni talibine ne cevap verecek. Ali ile Naz aarsında aşk doğuyormu son kararları ne olacak. Zuhal Topal 30 Mart yeni bölüm Star Canlı

Zuhal Topal 30 Mart Yeni Bölüm 157.Son Bölüm Star Canlı Birkan Kim İçin Geldi?

Star Tv'nin en çok izlenen programı Zuhal Topal 30 Mart Yeni Bölümde yakışıklı damat adayı Tolga bey Hayalindeki eş adayı ile bugün buluşuıcakmı yakışıklı damat adayı Muhammed aradığı aşkı sonunda buldumu Yeni talibi ile Romantik anlar yaşayan Muhammed Hangi kararı aldı. Muhammed'in güzel talibine vereceği cevap ne olacak.Sempatik damat adayı İbrihaim beyin zıt ikizi yeni talibi çok konuşulacak. İbrahim'in cevabnı ne olacak.locanın yakışıklı damat adayı Birkan yeniden stüdyoya geliyor. Birkan kim için geliyor.

Ali'den Naz'a romantik aşk teklifimi geliyor. Ali İle Naz yenidenmi aşk yaşıyor Ali İle Naz Arasında neler yaşanacak.Güzel gelin adayı Emine ablaya bugünde bir talip var Emine Ablaya talip olarak Recep bey geliyor. Emine Abla Recep beye ne cevap verecek. her talibini reddeden Emine Abla Recep beye bir şans verecekmi Enver bey Ve Tlibinin cevabı neden olumsuz oldu. hangi konuda anlaşamadılar.güzel gelin adayı Angelina hanımında bir talibi olacak Angelina hanıma talip olarak Numan bey geliyor.

Angelina Numan beye ne cevap verecek.güzel gelin adayı Emel hanım ile Mustafa beyin görüşmesinde nasıl bir sonuç çıktı. Mustafa bey ile Emel Hnaımın son kararları neden olumsuz oldu. Emel Hanım taliplerine neden olumsuz diyor.yakışıklı damat adayı Özgür beyinde bir talibi var Özgür beye talip olarak Huriye hanım geliyor.

Özgür ve Huriye hanım görüşmesinde son durum ne oldu. Kararları ne olacak.Locadan hangi adaya sürpriz çiçekler geliyor.Kubilay beye son bir şans veren Nagihan Hanım Kubilay bey ile hangi kararı aldı. Kubilay bey ve Nagihan Hnaımın kararları neden olumsuz oldu.Muhammed bey yeni talibi ile evlilik yolunda ilerleyeceğini açıkladı.yakışıklı damat adayı İbrahim beyinde bir talibi var İbrahim beye talip olarak Canan hanım geliyor. ikisinin görüşmesinde nasıl bir sonuç çıkıcak.

ZUHAL TOPAL SON BÖLÜM NELER YAŞANDI:

Tolga Beye kim talip oldu. Tolga bey Yeni talibine ne cevap verecek.Esin Sekan aşkında flaş gelişme Esin Serkan Ayrılıyorlarmı?Son kararları ne oldu. Locadaki Hangi adaya gelen sürprizler herkesi kıskandırdı. Naz ile Ali Aarasındaki yarım kalan aşk yenidenmi alevlendi. Naz ile Ali'nin son kararları ne oldu.

Güzel gelin adayı Dilan Hnaımında bir talibi Var Dilan Hanıma Talip olarak Selçuk bey geliyor. Dilan Hanımın Selçuk beye cevabı ne olacak.Güzel Gelin adayı Nagihan Hnaımında bir atlibi var Nagihan hanıma talip olarak Vedat bey geliyor. Nagihan hanım vedat beye ne cevap verecek.Güzel gelin adayı Emel hanımında bir talibi var Emel hanım'ın talibi Sezai bey oluyor.

Emel Hanım Sezai beye ne cevap verecek. yakışıklı damat adayı İbrahim bey ve Özlem hanımın son kararları ne oldu. hangi kararla stüdyodalar.Güzel gelin adayı Begüm Hanımında bir talibi var Begüm Hanıma talip olarak Muhammed bey geliyor. Begüm Hanım Muhammed beye ne cevap verecek.yakışıklı damat adayı yeni takibi Gowher hanıma ne cevap verecek. Kubilay bey Güzel gelin adayı Nagihan Hanımdan ikinci bir şans istedi.

Nagihan Kubilay beye ikinci bir şansı verecekmi?Serkan bey ve Esin hanım hangi kararla stüdyodalar son kararları ne oldu. .Naz yeni talibi Hekim beye ne cevap verecek.Ali Yeni talibi Nazlı hanıma ne cevap verecek. Ali ile Naz aşkı başlıyormu?

Güncelleme Tarihi: 30 Mart 2017, 20:22
YORUM EKLE