Zuhal Topal 3 Nisan Yeni Bölüm 159.Son Bölüm Star Canlı Ali Gamze Evleniyor'mu?

Star Tv'nin en çok izlenen programı Zuhal Topal 3 Nisan Yeni Bölüm 159.Son Bölüm Star Canlı Ali Gamze Evleniyor'mu? Naz ile yollarını tamamen ayıran Ali Güzel Talibi Gamze ile evlilik yolunda kendilerine bir şans verecekmi. Star Canlı Yayın

Zuhal Topal 3 Nisan Yeni Bölüm 159.Son Bölüm Star Canlı Ali Gamze Evleniyor'mu?

Zuhal Topal 3 Nisan yeni bölümde Tola bey yeni talibine bir şans verecekmi?yoğun duygularla gelen talibine ne cevap verecek.locaya gelen sürpriz hediyeler kim için geliyor. yakışıklı damat adayı Birkan beye kim talip olacak. Birkan bey talibine ne cevap verecek.Yakışıklı damat adayı Ali Bey Talibi Gamze hanım ile Evlilik yolunda kendilerine bir şans verecekmi Ali Naz aşkı tamamen bittimi Ali Yoluna Gamze ilemi devam edecek. Ali Naz aşkı tamamen bitimi Neler Yaşandı.

Güzel gelin adayı Seher Hanımında bir talibi var Seher hanıma talip olarak Mustafa bey gelecek. Seher hanım Mustafa beye ne cevap verecek.Güzel gelin adayı Melisa talibi Emre bey ile hangi kararı aldılar son kararları ne olacak.yakışıklı damat adayı İbrahim bey yeni talibine bir şans verecekmi İbrahim beyin kararı ne olacak.

Muhammed bey ve Songül hanımın son kararları ne oldu. Muhammed bey ve Songül hanım hangi kararla stüdyodalar.güzel gelin adayı Yaşariye hanımında bir talibi var Yaşariye hanıma talip olarak Nejdet bey gelecek. Yaşariye hanım Nejdet beye ne cevap verecek.Kubilay bey ve Nagihan hanım hangi kararla stüdyodalar Nagihan Hnaım Kubilay bey ile hangi kararı aldı.

yakışıklı damat adayı Özgür bey yeni talibine bir şans verecekmi son kararı ne olacak.yakışıklı damat adayı Tolga bey yoğun duygularla gelen talibine bir şans verecekmi Tolga bey ve Özlem hanım hangi kararla stüdyodalar.Ali bey ve Gamze hanım hangi kararla stüdyodalar.

ZUHAL TOPAL SON BÖLÜM NELER YAŞANDI:

olga Bey Yeni talibine bir şans verecekmi her talibini reddeden Tolga bey yeni talibine bir şans verecekmi Sürpriz bir şekilde stüdyoya gelen yakışıklı damat adayı Birkan bey güzel gelin adayı Begüm Hanıma talip olunca herkes şoke oldu. Begüm hanım Birkan beyin aşk teklifine ne cevap verecek. Begüm Hanım birkan bey ile hangi kararı aldılar. Ali bey yeni talibine evet diyince Naz hanım küplere bindi. Naz kendisine gelen yeni talibine evet diyecekmi Ali bey ve Gamze hanımın görüşmesi sonrası hangi kararı aldılar.

bir talipde Gülcan ablaya var Gülcan ablaya talip olarak İzzet bey geliyor. Gücan abla İzzet beye ne cevap verecek Güzel gelin adayı Seher hanımında bir talibi var Seher hanıma talip olarak Kubilay bey geliyor. Seher hanım Kubilay beye ne cevap verecek. Kubilay bey Seher hanıma hangi sürprizi getirdi.Emine abla ve Recep beyin son kararları ne oldu. Emine abla ve Recep bey evlilik yolunda kendilerine bir şans verecekler. olumlu giden soruşma sonrası neler yaşanacak.güzeller güzeli gelin adayı Melis hanım için yakışıklı damat adayı Emre bey geliyor.

Melis hanım Emre beye bir şans verecekmi Muhammed bey ve songül hanım hangi kararla stüdyodalar. neden kararları olumsuz oldu.sürpriz bir şekilde Begüm hanıma talip olan Birkan beye Begüm hanım ne cevap verecek. Begüm ile Birkan bey evlilik yolunda kendilerine bir şans vereceklermi Begüm hanım birkan beye olumsuz cevap verip yeni talibi ile görüşmek istedi. Begüm hanım yeni talibine ne cevap verecek.

Güncelleme Tarihi: 03 Nisan 2017, 20:07
YORUM EKLE
YORUMLAR
tamila
tamila - 2 yıl Önce

Ali ve nazdan sikildik artik yeter.Ali gamzeyi hic hakk etmiyormuş.Gamze bence Ali nazdan konuşurken kalkib orayi terk edecekti.Alinin hakk ettiyi bu...cunki ali saygisizlik yapti fazlasiyla..

luti
luti - 2 yıl Önce

gerçekten artık iyice zıvanadan çıktı aliden nefret ediyom nazı seviyorsa talip görmesin insankarın gururuyla oynamaya hakkınız yok

Nezake tahmaz
Nezake tahmaz - 2 yıl Önce

Ali .birkere sevenlerden çok tatlı yakışıklı ama naza olan güveni. Kalmadı ama ikisi birbirine çok yakisiyo naz da aliyi seviyo deli.dolu içi dışı bir kız onları seviyorum .Ali ne kadar desede nazi seviyo ben işten gelince onları izlerken dinleniyorum seviyeli puragram zuhal topal ekipti harika başarıların devamını diliyorum ve gamzenin hakında ilk dakikadan beri aynen ali gibi düşünüyorum