Yıldızlar Şahidim Final Yapıyor Hayranları Şokta Başka Kanala Geçecek'mi?Yeni Bölüm Varmı Yokmu!

Star Tv'nin Romantik Komedi Dizisi Yıldızlar Şahidim Final Yapıyor. 4.Son Bölümü ile final yapacak olan Dizi Hayranları Şokta Yıldızlar Şahidim Başka Kanala Geçecekmi?

Yıldızlar Şahidim Final Yapıyor Hayranları Şokta Başka Kanala Geçecek'mi?Yeni Bölüm Varmı Yokmu!

Star Tv'de yayınlanan Yıldızlar Şahidim Dizisi Final Kararı Aldı. Romantik Komedi dizisi olan Yıldızlar Şahidim 4.Son Bölümü ile yayın hayatına veda edecek. Yıldızlar Şahidim neden final yapıyor başka kanala geçecekmi?yeni bölüm varmı yokmu

YILDIZLAR ŞAHİDİM SON BÖLÜM YAŞANANLAR:

Haziran, hayalleri ve Aras arasında tercih yapmak zorunda kalır; ancak Aras’ın ondan vazgeçmeye hiç niyeti yoktur. Artık kimselere belli etmeden, her şeyi gizli saklı yaşayacaklardır. Bu engellerle dolu yol, onları daha da yakınlaştırır.
 
Zeyno’nun gelişiyle beraber her an daha da gerilen Gülçin, Zeyno’ya meydan okuyan, onu çileden çıkaracak bir hamle yapar ve iki kadın çok sert şekilde hesaplaşır. Zeyno, Fikret yüzünden yaşadıklarının karşılığı olarak ondan ailecek yenilecek bir akşam yemeği ister Fikret’tten. Kavgayla başlayan bu yemek, zamanla tatlı bir yakınlaşmaya doğru ilerlerken, beklenmeyen bir misafir, akşamın büyük bir krize dönüşmesine neden olur. Aynı günün gecesinde, Aras ve Haziran herkesten saklı, rüya gibi anlar geçirirken, yakayı ele verirler. 
 
Zeyno’yu yeniden Yavuz’dan kıskanan ve delice öfkelenen Fikret’se, Zeyno’nun geçmişini açıklamak için soluğu Haziran’ın evinde alır. Haziran’ın masalının önünde, aşılması çok zor engeller vardır artık.


 
YILDIZLAR ŞAHİDİM KONUSU VE OYUNCULARI

Yıldızların hayatlarını, aşklarını ve yaşadıkları zorluklarını anlatan, farklı bir hikaye ile ekranlara gelecek dizinin senaryosunu Pınar Bulut kaleme alırken, yapımcılığını Süreç film yapıyor. Yönetmen koltuğunda ise Yıldız Hülya Bilban oturuyor.
 
Dizide tüm ülkenin sevgisini ve hayranlığını kazanmış bir popstar rölünde izleyeciğimiz Berk Cankat (Aras) rolü için müzik ve dans dersleri aldı ve rolüne en iyi şekilde hazırlandı.
 
Dans derslerinin dışında stüdyoda Sezen Aksu’nun oğlu Mithatcan ile de çalışan oyuncu dizide söz ve müziği Sezen Aksu'ya ait 'Ortak Hafıza' adlı parçayı seslendirdi. Şarkı ilk kez 27 Ocak Cuma akşamı yayın hayaına başlayacak dizide duyuldu.
 
CANAN ERGÜDER (ZEYNO)
 
BERK CANKAT (ARAS)
 
ÖZGE GÜREL (HAZİRAN)
 
MESUT AKUSTA (FİKRET)
 
ÖZGE SEZİNCE (GÜLÇİN)
 
GÖKHAN ATALAY (YAVUZ) 
 
GAMZE KARADUMAN (ASUMAN) 
 
MELİH SELÇUK (KÜRŞAT) 
 
ÖZGÜR EMRE YILDIRIM (KUBİLAY) 
 
CEREN SOYLU (ELMAS) 
 
YILMAZ GRUDA (RAGIP) 
 
EDİP TEPELİ (HARUN) 
 
DİLA DANIŞMAN (LİLA) 
 
BERKAN BULUT(KORAY) 
 
ASLI İNANDIK (FERAYE)
 
NECATİ KUTLU (TEO)
 
İREM KAHYAOĞLU (MEBRUKE) 
 
MERVE BULUT (MERCAN)

YILDIZLAR ŞAHİDİM KONUSU:

Aras, tüm ülkenin sevgisini ve hayranlığını kazanmış bir pop yıldızıdır. Haziran’sa ona umutsuzca aşık, şarkıcı olma hayalleri kuran sıradan bir mahalle kızı. Bir araya gelmeleri sadece hayalidir; aralarında şan, şöhret, sınıf farkı gibi sayısız engel vardır. Ancak bir konserde, onca insan arasından Aras ve Haziran birbirlerini bulurlar. İşte o zaman anlarlar ki, aralarındaki asıl engel başkadır. Aras’ın babası Fikret ve yıllar önce ortadan kaybolan annesi Zeynep. Eski bir şarkıcı olan Zeyno, Haziran‘ın elinden tutarak ondan bir yıldız yaratmaya ve müzik prodüktörü olan Fikret’in karşısına rakip olarak çıkmaya and içer. Bir yandan da onu reddeden oğlu Aras’ın sevgisini kazanmaya çalışacaktır. Fikret ve Zeyno, bitmeyen bir aşkın hesaplaşmasını yaşarken, Aras ve Haziran da düşman taraflara rağmen yeşeren, masum ve büyülü bir aşka kapılırlar. Bir araya gelmeleri ne kadar zor olsa da, iki genç aşık birbirlerinden vazgeçmeyecektir. 

YORUM EKLE
YORUMLAR
merve
merve - 1 yıl Önce

bitmesin...

peli
peli - 1 yıl Önce

offf ya bence çok güzel bir diziydi niye final

funda
funda - 1 yıl Önce

bitsin, çok saçma. millet çıkmış aya, ötesini arıyor biz saçma sapan şeylerle uğraşıyoruz....

zey can
zey can - 1 yıl Önce

çok daha kötü dizilet kendilerine listenin üst sıralarında yer bulurken bu dizinin reytinglerde çakılması ve final yapıyor olması çok şaşırtıcı ve sanırım ölene kadar dizisinden sonraki en büyük hayal kırıklığı ki her iki dizinin de yeni reyting sistemine kurban gittiğini düşünüyorum bir şekilde.. belki son bir umut günleri değiştirilse çare olurdu..

fb
fb - 1 yıl Önce

Ya nolur bitmesin çoook güzel dizi hiç olmazsa başka kanaldan gitseydi gerisi :(

Hulya
Hulya - 1 yıl Önce

Bitmesin ya çok seviyordum bn bu dizi yaaaa... Başka kanala geçsin ya bitmesin .

Talih
Talih - 1 yıl Önce

İlk bölümde anladım Ve bu dizi gitmez dedim. Oyuncular da senaryo da palavraydı. Sanırım artık iyi bir izleyiciyim.yolları açık olsun ama kadro Ve hikaye zayıf.

Aslı
Aslı - 1 yıl Önce

Keşke bitmeseydi gelecek dizi daha güzel reyting gösterir IssAllah