Yazar Yusuf Kaplan'a Twitter'da Büyük Tepki: Bakan Kılıç'a Saygısızlık Yaptı

Siirt'te Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç ile Yeni Şafak Gazetesi yazarı Yusuf Kaplan arasında yaşanan tartışma sosyal medyada olay oldu. Twitter kullanıcılarının büyük bölümü Bakan Kılıç'a yapılanın saygızlık olduğu yönünde ortak görüş belirtti.

Yazar Yusuf Kaplan'a Twitter'da Büyük Tepki: Bakan Kılıç'a Saygısızlık Yaptı

Gençlik ve Spor Bakanı  ve yanındakiler Siirt'te Yeni Şafak Gazetesi yazarı Yusuf Kaplan'ın imza kampanyası çerçevesinde konferans verdiği salona girdi. Bu sırada kürsüde konuşma yapan Yusuf Kaplan'ın yanına giden Bakan Kılıç, "Nasılsınız hocam, iyi misiniz?" diye sordu. Yusuf Kaplan "İyiyim, neredesin abi ya?" demesi üzerine Bakan Kılıç, "Öyle bir şey yaptın ki ben gideyim hemen ha.. Valla ben hemen çıkayım" dedi.

Yusuf Kaplan da "Tabi ki git abi. Ne işin var ya?" diye karşılık verince ortam tatsızlaştı. Kısa süre duraksayan Bakan Kılıç, "Ne oldu, hayırdır ya?" diye soru sordu.
Yazar Kaplan bunun üzerine, "Adam gelir dinler. Dolaşıyorsunuz, Yusuf Kaplan konuşuyor. Abuzittinin birisi değil ki. Adam 5 dakika dinler, 10 dakika dinler" dedi.

Bunun üzerine Bakan Kılıç, "Peki, tamam, ben anladım hocam. Kusura bakmayın rahatsız ettik sizi" diyerek konferans salonundan ayrıldı.


TWITTER'DA YUSUF KAPLAN'A TEPKİ YAĞDI!

İŞTE BAZI TWITLER!

Sn Bakan Kılıç'ı tebrik ederim,gerçek devlet adamlığını gösterip,yazarın heyecan ve ajitasyonuna cevap vermedi.

Ben izlerken bile rahatsız oldum. Bakan Kılıç takdir edilecek olgunluk göstermiş. Allah kimseyi kibirle şaşırtmasın

Yusuf Kaplan'dan Bakan Kılıç'a: Abuzittin biri konuşmuyor insan gelir dinler Yusuf Kaplan konuşuyor (Kibrin böylesi)

yusuf kaplan kim oluyor da benim bakanımı tersliyor.Akpli değilim ama bu yapılan terbiyesizlik.Kimse onu dinlemek zorunda değil

BENCİLLİK KÖTÜDÜR YUSUFKAPLAN!Sayın bakana milletin seçtiği olduğu için saygı duy!Patron seçiğideğil!

Güncelleme Tarihi: 03 Nisan 2017, 00:02
YORUM EKLE