Vatanım Sensin 22.Bölüm Fragmanı 6 Nisan Cevdet Azize ŞOK Sahne Neler Olacak?

Kanal D'nin en çok izlenen dizisi Vatanım Sensin 22.Bölüm Fragmanı 6 Nisan Cevdeti Bekleyen Büyük Tehlike Ne Olacak? Cevdet Azize'nin gebe olduğunu öğreenince nasıl bir tepki verecek. Vatanım Sensin yeni bölüm ekrana kilitleyecek.

Vatanım Sensin 22.Bölüm Fragmanı 6 Nisan Cevdet Azize ŞOK Sahne Neler Olacak?

Kanal D'nin en çok izlenen dizisi Vatanım Sensin yeni bölümde Eşref Paşa'nın ölümü sonrasıKuvva'nın başına kimin geçeceği büyük merak konusu olur.Cevdet ise Eşref Paraşa'nın Vasiyetini açıklayan pusulanın Kime emanet ettiğini Bir an önce bulup ortaya çıkarmak zorundaıdr.Zira Deşifre olursa Tüm Aile Hain diye katledilecektir.Vasilli ise Kuva'nın cesaretini hepten kırmak adına Cevdet'e Eşref paşanın cenazesini tüm şehirde gezdirmesini emreder.Cevdet Vasili'nin emrini yerine getirecekmi?

Tevfik'in Tasmasını Boynuna Geçiren Charles ise Eşref Paşa'nun Suikastın'da Korkunç Planların Peşindedir.Cevdet'in ise Azize'nin gebeliğini öğrenmesi an meselesidir. Cevdet Azize'nin gebe olduğunu öğrenince tepkisi ne olacak.Leon ise Yazdığı mektucbu sahibne ulaştırır.Leon'dan mektubu alan Hilal İse imkansız bir aşkın peşinde olduklarını anlar. Vatanım Sensin Yeni bölümde heyecan dorukta neler olacak. Cevdeti yeni bölümde neler bekliyor.

Eşref Paşa’nın ölümünün ardından Kuvva’nın başına kimin geçeceği hayati önem arz eder. Cevdet, Paşa’nın vasiyetini açıklayan pusulanın kime emanet edildiğini bir an evvel öğrenmek zorundadır. Zira deşifre olması tüm ailenin katledilmesi demektir. Vasili, Kuvva’nın cesaretini hepten kırmak adına, Cevdet’e Eşref’in cenazesini şehirde gezdirmesini emreder. Tevfik’in boynuna tasmasını geçiren Charles ise, Paşa’nın suikastinden de korkunç alçaklıklar peşindedir. Cevdet’in Azize’nin gebeliğini öğrenmesi, an meselesidir. Leon yazdığı mektubu asıl sahibine; Hilal’e verir. Hilal’e göre ise, Yıldız’dan çok daha büyük bir engel vardır bu aşkın önünde

VATANIM SENSİN SON BÖLÜM NELER YAŞANDI:

Bir taraftan İngiliz casus Charles’ın entrikalarıyla başa çıkmak zorunda olan Cevdet, diğer taraftan da Teğmen Leon’u vuran Hilal ve Ali Kemal’i kurtarmak zorundadır. Müzayedeye gönderdiği bombayla hayatta olduğunu ve mücadeleye devam edeceğini ilan eden Eşref Paşa, düşmanla masaya oturur.

Cevdet ise Selanik’te olduğu gibi vatanın bir kez daha satılmasını önlemek adına her şeyi yapmaya yazırdır. Azize’nin hamile olduğunu anlayan Hasibe, Cevdet’in de bunu bilmeye hakkı olduğunu düşünür. Azize’ye gerçeği söylemesi için yalnızca bir günlük mühlet verir.

VATANIM SENSİN KONUSU:

1912’de Selanik’in düşüşü sırasında şahit olduğu ihanete karşı sessiz kalmayan Binbaşı Cevdet, hainler tarafından pusuya düşürülerek, sırtından vurulur. Gözlerini açtığında ise; yıllardır vatan toprakları için savaştığı Yunan ordusunun esiri olmuştur. Yunanlıların esaretinde uzun yıllar kalan ve Selanik’in nasıl satıldığını kendi gözleriyle gören Binbaşı Cevdet, bir seçim yapmak zorunda bırakılacaktır. Bu kararın ardından esir kampından Yunan İşgali altındaki İzmir’e dönen Cevdet’i yıllar sonra gören ailesinin, şaşıracağı tek şey yaşıyor olması olmayacaktır.

Güncelleme Tarihi: 30 Mart 2017, 23:31
YORUM EKLE