Vatanım Sensin 22.Bölüm 2.Fragmanı Cevdet Öldü mü?

Kanal D'nin en çok izlenen dizilerinden Vatanım Sensin 22.Bölüm 2.Fragmanı yayınlandı.yeni bölümde Cevdet Öldü'mü?Azize kimin mezarının başında gözyaşı döktü.Tevfik Cevdet kabgasında kim ölüyor. Vatanım Sensin 22.Bölüm 2.Fragmanı yayında

Vatanım Sensin 22.Bölüm 2.Fragmanı Cevdet Öldü mü?

Kanal D'nin en çok izlenen dizilerinden Vatanım sensin yeni bölümde Tevfik ile Cevdet savaşında kim kazanacak.Azize Kimin Mezarının başında gçözyaşlarına boğuluyor. Azize kimin için ağlıyor.Azize Cevdet'in yüzüne Söyleyemediklerini Mezarın başında söylemeye başlar.Cevdet tüm gerçekleri Azize'ye anlatacakmı?Tevfik ile Cevdet'in yüzleşmesinde neler yaşanacak.Tevfik'in ise Vesileye Söylediği konu ne olacak.Azize ile Tevfik Çatıoşmasında kim ölecek. Azize kim için gözyaşı döküyor. Vatanım Sensin yeni bölüm nefesleri kesecek.

Cevdet ve Tevfik yüzleşmesinde kazanan taraf kim olacak? Azize kimin mezarında üzüntüye boğuluyor? Azize, Cevdet'in söylemediği gerçeklerin olma ihtimaliyle içindeki tüm duyguları döker. Cevdet, Azize'ye gerçekleri söyleyecek mi? Tevfik ise Cevdet ile artık yüzleşmeye hazırdır.

Onu yok ederek her şeye sahip olma peşindedir. Tevfik'in Vasili'ye söyleyeceği elzem konu ise merak uyandırır. Cevdet'in söylediklerinin bununla bir alakası var mıdır? Cevdet ve Tevfik'in her şeyin sonunda yüzleşmesi, silah seslerini beraberinde getirir. Bu yüzleşme sonunda kazanan kim olacak? Azize kimin mezar taşının başlında ağlıyor?

Vatanım Sensin Son Bölüm Neler Yaşandı:

Eşref Paşa’nın ölümünün ardından Kuvva’nın başına kimin geçeceği hayati önem arz eder. Cevdet, Paşa’nın vasiyetini açıklayan pusulanın kime emanet edildiğini bir an evvel öğrenmek zorundadır. Zira deşifre olması tüm ailenin katledilmesi demektir. Vasili, Kuvva’nın cesaretini hepten kırmak adına, Cevdet’e Eşref’in cenazesini şehirde gezdirmesini emreder.

Tevfik’in boynuna tasmasını geçiren Charles ise, Paşa’nın suikastinden de korkunç alçaklıklar peşindedir. Cevdet’in Azize’nin gebeliğini öğrenmesi, an meselesidir. Leon yazdığı mektubu asıl sahibine; Hilal’e verir. Hilal’e göre ise, Yıldız’dan çok daha büyük bir engel vardır bu aşkın önünde…

Güncelleme Tarihi: 05 Nisan 2017, 00:13
YORUM EKLE