Tecavüzcüye cezaevinde tecavüz ettiler !

Diyarbakır'da 21 yaşında tecavüzden içeri giren adama kaldığı koğuşta tecavüz ettiler. Tecavüze uğrayan Ü.Ç, durumu kendisini ziyarete gelen babasına söyledi.

Tecavüzcüye cezaevinde tecavüz ettiler !

Nevşehir’de duyanları şaşırtan bir olay yaşandı. Tecavüzden hüküm giyen Diyarbakırlı 21 yaşındaki Ü.Ç Nevşehir E Tipi Kapalı Cezaevi’nde tecavüze uğradı.

Diyarbakırlı olduğu öğrenilen 21 yaşındaki Ü.Ç, 2014 yılında ‘Çocuğun nitelikli cinsel istismarı’ suçundan 15 yıllık hapis cezasına çarptırıldı. 2014 yılından bu yana çeşitli cezaevlerinde kalan Ü.Ç’nin son olarak babası M.Ç’nin oğluna cezaevinde 4 kişinin tecavüzüne uğradığını iddia ederek Cumhuriyet Başsavcılığına şikayette bulunduğu ve bunun üzerine Ü.Ç’nin Nevşehir E Tipi Kapalı Cezaevi’ne sevk edildiği öğrenildi.  Baba oğlunun can güvenliğinden endişe duyduğunu ifade etti.

4 KİŞİNİN TECAVÜZÜNE UĞRADIĞINI İDDİA ETTİ

Yattığı cezaevinde 4 kişinin tecavüzüne uğradığını iddia eden Ü.Ç, durumu kendisini ziyarete gelen babasına söyledi. Oğlunun cezaevinde 4 kişinin tecavüzüne uğradığını duyan baba M.Ç, Diyarbakır Cumhuriyet Başsavcılığı aracılığı ile cezaevine suç duyurusunda bulundu. Babanın suç duyurusu üzerine yaşanan olayla ilgili soruşturma başlatıldığı öğrenildi. 

Güncelleme Tarihi: 08 Eylül 2017, 17:31
YORUM EKLE
YORUMLAR
sinan zeren
sinan zeren - 9 ay Önce

bilmeyenler için konuyu açıklayım taciz uğradığını iddea eden kişi çeşitli ceza evlerinden de bu şekilde kendisini sürgün göndertmekte ve yapılan muayenesinde temiz çıkmaktadır ayrıca bu şahsın bu tür olaylardan dolapı yaklaşık 50 civarında dosyası bulunmakta piskobat bir kişiliği bulunan şahıs kendisini kesip koğuşta yangın çıkarmaya çalışan ve koğuş arkadaşlarına kürtçe küfürler ederek ve şarkılar söyleyerek kendisine zarar vermeleri için tahrik eden bir kişidir ayrıca birlikte koğuşu paylaştığı arkadaşları Nevşehir kapalı e tipi ceza evi yetkilileri ve müdürüne bu şahsı koğuşlarından almaları için vermiş oldukları dilekçeler dikkate alınmayarak aynı koğuşta barındırmaya devam edilmiştir. bundan ötürü suçlu aramaya gerek yok asıl suçlu verilen dilekçeleri dikkate almayan ceza evi müdür ve yönetimidir. ayrıca ceza evinde yapılan tahkikattı takipsizlik kararı verilmiş olup suçsuzlukları ispatlanmıştır