Tatlı Bela 4 Nisan Yeni Bölüm 30.Son Bölüm Kanal 7 Canlı Astha Shlok Neler Olacak?

Kanal 7'nin en çok izlenen hint dizilerinden Tatlı Bela 4 Nisan yeni bölüm 30.Son Bölüm Shlok Astha'nın şirkete ortak olduğunu öğrenince ne yapacak. Tatlı Bela 4 Nisan yeni bölüm Kanal 7 Canlı Yayın

Tatlı Bela 4 Nisan Yeni Bölüm 30.Son Bölüm Kanal 7 Canlı Astha Shlok Neler Olacak?

Kanal 7'nin en çok izlenen dizilerinden Tatlı Bela 4 Nisan yeni bölüm 30.son bölümde herkesi evine davet eden Niranjan tüm şirket çalışanları ve ailesinin gözleri önünde yeni yapoılacak olan Şirketin başına Asthayı getireceğini söyler. evdeki herkes büyük bir şok yaşar. Shlok Astha ile nirlikte şirkette aynı yetkilere sahip olduğunu anlayınca nasıl bir tepki verecek. Anjali ise Niranjan'ın yaptığı bu şok teklif sonrası neye uğradığını şaşırır. ama Niranjan ise çok kararlıdır. Asthayı şirketin ortağı ilan eder. herkes gibi Niranjanın yaptığuı bu teklife Astha'da çok şaşırır. Tatlı bela yeni bölüm Kanal 7 Canlı Yayın

TATLI BELA KONUSU:

Hint dizilerinin Türkiye’deki ekranı Kanal 7, yine çok konuşulacak bir Hint dizisini daha ekranlara taşıyor. Hindistan’ın iki ünlü yıldızı Avinash Sachdev ile Shrenu Parikh’i bir araya getiren ve Bir Garip Aşk dizisinin 2. Sezonu olarak da bilinen Ek Baar Phir adlı dizi Tatlı Bela adı ile Kanal 7’de. Aşk ve nefretin mücadelesini hayat görüşleri ve toplumsal statüleri birbirinden tamamen farklı olan Shlok ve Ashta’nın kesişen hayatları üzerinden anlatan Tatlı Bela, aşkın gücünü bir kez daha gözler önüne serecek.

Severek evlendiği eşiyle annesinin baskıları sonucu arası açılan Shlok, aşka olan umudunu kaybetmiş, paranın gücüne her şeyden daha çok inanarak yaşamını sürdürmeye başlamıştır. Tuhaf bir rastlantı sonucu karşılaştığı Ashta ise iyilik dolu kalbi sayesinde çevresindeki insanları mutlu etmek isteyen, duygulara değer veren güzel bir genç kızdır.

Tesadüflerin kendilerini birbirine kenetlediğinden habersiz olan ikili her karşılaşmada birbirleriyle kavga etseler de yaşanacak sürpriz gelişmeler Shlok ve Ashta’yı birbirlerine bağlayacaktır. Nefretin gölgelediği büyük bir aşkın dram ve macera dolu öyküsü Tatlı Bela her gün saat 21:30’da Kanal 7 ekranlarında.

Güncelleme Tarihi: 04 Nisan 2017, 22:43
YORUM EKLE