Tatlı Bela 31.Bölüm Fragmanı 5 Nisan Yeni Bölüm Özeti Astha Şirketi Yönetecek'mi?

Kanal 7'nin en çok izlenen dizisi Tatlı Bela 31.Bölüm Fragmanı Yayınlandı. 5 Nisan Çarşamba yeni bölüm tanıtımında Niranjan yeni açtığı şirkete Astha'yı ortak edince herkes şoke oluyor. Tatlı Bela yeni bölüm nefesleri kesecek.

Tatlı Bela 31.Bölüm Fragmanı 5 Nisan Yeni Bölüm Özeti Astha Şirketi Yönetecek'mi?

Kanal 7'nin en çok izlenen dizilerinden Tatlı Bela 5 nisan yeni bölüm tanıtımında Astha'nın şirketin ortağı olduğunu duyan Shlok şok geçirir. Anjali'de Niranjan'ın nedne böle bir karar aldığını anlamaya çalışır. herkes gibi Astha'da Niranjan'ın yaptığı bu teklife oldukça şaşırır. Astha artık Şirketin ortağıdır. ve dahada önemlisi Shlok ile aynı haklara sahiptir. bunu duymak bile Shlok çıldırtır.

Shlok Artık Asthaya karşı Davranışalrında dikkatli olmak zorundadır. çünkü Astha Artık Şifrketin ortağıdır. Astha Shlok Arasında Yeni bölümde neler yaşanacak. Shlok Asrha'dan ne isteyecek. Shlok'un teklifine Astha ne cevap verecek. Anjali ise Niranjan'ın Asthaya yaptığı Şirket ortaklığından dolayı İçten içe çıldırmak üzeredir. Tatlı Bela Yeni bölüm ekrana kilitleyecek.

TATLI BELA KONUSU:

Hint dizilerinin Türkiye’deki ekranı Kanal 7, yine çok konuşulacak bir Hint dizisini daha ekranlara taşıyor. Hindistan’ın iki ünlü yıldızı Avinash Sachdev ile Shrenu Parikh’i bir araya getiren ve Bir Garip Aşk dizisinin 2. Sezonu olarak da bilinen Ek Baar Phir adlı dizi Tatlı Bela adı ile Kanal 7’de. Aşk ve nefretin mücadelesini hayat görüşleri ve toplumsal statüleri birbirinden tamamen farklı olan Shlok ve Ashta’nın kesişen hayatları üzerinden anlatan Tatlı Bela, aşkın gücünü bir kez daha gözler önüne serecek.

Severek evlendiği eşiyle annesinin baskıları sonucu arası açılan Shlok, aşka olan umudunu kaybetmiş, paranın gücüne her şeyden daha çok inanarak yaşamını sürdürmeye başlamıştır. Tuhaf bir rastlantı sonucu karşılaştığı Ashta ise iyilik dolu kalbi sayesinde çevresindeki insanları mutlu etmek isteyen, duygulara değer veren güzel bir genç kızdır. Tesadüflerin kendilerini birbirine kenetlediğinden habersiz olan ikili her karşılaşmada birbirleriyle kavga etseler de yaşanacak sürpriz gelişmeler Shlok ve Ashta’yı birbirlerine bağlayacaktır.

Güncelleme Tarihi: 04 Nisan 2017, 22:42
YORUM EKLE