Tatlı Bela 30.Bölüm Fragmanı 4 Nisan Tanıtımı Ve Özeti Shlok Astha Neler Olacak?

Kanal 7'nin hafta içi hergün yayınlanan ve izlenme rekoru kıran dizisi Tatlı Bela 30.Bölüm Fragmanı yayınlandı. 4 Nisan yeni bölüm Tanıtımı Ve Özeti Shlok Astha Neler Olacak?Shlok Asthaya Duygularını anlatacakmı?Tatlı Bela 4 Nisan yeni bölüm heyecan dorukta

Tatlı Bela 30.Bölüm Fragmanı 4 Nisan Tanıtımı Ve Özeti Shlok Astha Neler Olacak?

tatlı bela 3 nisan yeni bölümde Shlok'tan boşanamayacağını anlayan Astha Shlok ile Beraber tekrar eve dönmeye karar verir. Shlok ise Asthaya karşı birşeyler ve dahada önemlisi ona yavaş yavaş aşık odluğunu düşünmeye başlar. Çıkan yangında şans eseri bir şey olmadan kurtulan Shlok ile Astha eve gelirler.

Anjali Astha'ya Shlok ile aynı odada kalması gerektiğini söyler. ama Astha shlok ile aynı odada kalmamak için kendini evin en karanlık ve ürkütücü odasında kalmayı tercih eder. ama gecekaranlığında Astha korkmaya başlar. Shlok gelip Asthayı odalarına götürücekmi?Niranjan ise Astha ile Shlok'u barıştırmak için gerçek bir karı koca olmaları için Shlok ile Bş Başa bir görüşme yapar. Babası Niranjan ile Konuştuktan sonra Shlok'un Asthaya karşı davranışları nasıl olacak. Tatlı Bela yeni bölüm 4 Nisa Kanal 7 Ekranlarında olacak.

TATLI BELA KONUSU:

Hint dizilerinin Türkiye’deki ekranı Kanal 7, yine çok konuşulacak bir Hint dizisini daha ekranlara taşıyor. Hindistan’ın iki ünlü yıldızı Avinash Sachdev ile Shrenu Parikh’i bir araya getiren ve Bir Garip Aşk dizisinin 2. Sezonu olarak da bilinen Ek Baar Phir adlı dizi Tatlı Bela adı ile Kanal 7’de. Aşk ve nefretin mücadelesini hayat görüşleri ve toplumsal statüleri birbirinden tamamen farklı olan Shlok ve Ashta’nın kesişen hayatları üzerinden anlatan Tatlı Bela, aşkın gücünü bir kez daha gözler önüne serecek.

Severek evlendiği eşiyle annesinin baskıları sonucu arası açılan Shlok, aşka olan umudunu kaybetmiş, paranın gücüne her şeyden daha çok inanarak yaşamını sürdürmeye başlamıştır. Tuhaf bir rastlantı sonucu karşılaştığı Ashta ise iyilik dolu kalbi sayesinde çevresindeki insanları mutlu etmek isteyen, duygulara değer veren güzel bir genç kızdır. Tesadüflerin kendilerini birbirine kenetlediğinden habersiz olan ikili her karşılaşmada birbirleriyle kavga etseler de yaşanacak sürpriz gelişmeler Shlok ve Ashta’yı birbirlerine bağlayacaktır.

Güncelleme Tarihi: 03 Nisan 2017, 22:45
YORUM EKLE