Tatlı Bela 29.Bölüm Fragmanı 3 Nisan Yeni Bölüm Shlok Astha Aşk Başlıyor'mu?

Kanal 7'nin en çok izlenen dizilerinden Tatlı Bela 29.Bölüm Fragmanı Yyaınlandı. 3 Nisan Pazartesi yeni bölümde Shlok İle Asrha ayrılıcaklarmı?Boşanmak istediğini söyleyen Astha Vazgeçecekmi?Tatlı Bela yeni bölümü kanal 7 ekranlarında olacak.

Tatlı Bela 29.Bölüm Fragmanı 3 Nisan Yeni Bölüm Shlok Astha Aşk Başlıyor'mu?

Kanal 7'nin en çok izlenen dizilerinden iki yabancı yeni bölümde Shlok ile Astha arasında neler yaşanacak.büyük yangında içerde mahsur kalan Shlok ile Asrha içerde yüzleşiyorlar. Astha Shloka kendisini sevip sevmediğini soruyor. Shlok Asthaya ne cevap verecek. Anjali İse Astha'ya Shlok'a çektirdiklerinden sonra oldukça öfkelidir. Niranjan ise Shlok ile Astha'nın ayrılmasına izin verecekmi?Bir yandan ayrılık iddialaraı diğer yandan ise iki kıskanç aşkın konusunu alan Ttalı Bela Yeni bölümü ile Kanal 7 Ekranlarında yayınlanacak.

TATLI BELA KONUSU:

Aşk ve nefretin mücadelesini hayat görüşleri ve toplumsal statüleri birbirinden tamamen farklı olan Shlok ve Ashta’nın kesişen hayatları üzerinden anlatan Tatlı Bela, aşkın gücünü bir kez daha gözler önüne serecek. Severek evlendiği eşiyle annesinin baskıları sonucu arası açılan Shlok, aşka olan umudunu kaybetmiş, paranın gücüne her şeyden daha çok inanarak yaşamını sürdürmeye başlamıştır.

Tuhaf bir rastlantı sonucu karşılaştığı Ashta ise iyilik dolu kalbi sayesinde çevresindeki insanları mutlu etmek isteyen, duygulara değer veren güzel bir genç kızdır. Tesadüflerin kendilerini birbirine kenetlediğinden habersiz olan ikili her karşılaşmada birbirleriyle kavga etseler de yaşanacak sürpriz gelişmeler Shlok ve Ashta’yı birbirlerine bağlayacaktır.

Güncelleme Tarihi: 02 Nisan 2017, 22:43
YORUM EKLE