Tatlı Bela 28.Bölüm Fragmanı 2 Nisan Pazar Astha Shlok'tan Boşanacak'mı?

Kanal 7'nin en çok izlenen hint dizilerinden biri olan Tatlı Bela 28.Bölüm Fragmanı yayınlan2 Nisan Pazar Astha Shlok'tan Boşanacak'mı?Astha Shlok'tan kurtulmayı başaracakmı Tatlı Bela yeni bölüm Kanal 7 ekranlarında

Tatlı Bela 28.Bölüm Fragmanı 2 Nisan Pazar Astha Shlok'tan Boşanacak'mı?

Kanal 7'nin en çok izlenen hint dizilerinden biri olan Tatlı Bela Yeni bölümde Shlok'tan boşanmakta kararlı olan Astha Niranjan'ın karşısına çıkar ve Shlok'tan boşanmak istediğini söyler. Niranjan Shlok ile Astha arasında neler yaşandığını bilmeden Asthaya nedneini sorar. Astha Göyaşları içinde yalvararak Shloktan boşanmak istediğini söyler. Niranjan Shlok ile Asthanın boşanmasına izin verecekmi?Shlok ise Astha'nın karşısına çıkarak ondan kolay Kurtulamayavcağı söyler. Çaresiz Asthayı yeni bölümde neler bekliyor. Tatlı Bela yeni bölümü kanal 7 ekranlarında olacak.

TATLI BELA KONUSU:

Aşk ve nefretin mücadelesini hayat görüşleri ve toplumsal statüleri birbirinden tamamen farklı olan Shlok ve Ashta’nın kesişen hayatları üzerinden anlatan Tatlı Bela, aşkın gücünü bir kez daha gözler önüne serecek.

Severek evlendiği eşiyle annesinin baskıları sonucu arası açılan Shlok, aşka olan umudunu kaybetmiş, paranın gücüne her şeyden daha çok inanarak yaşamını sürdürmeye başlamıştır. Tuhaf bir rastlantı sonucu karşılaştığı Ashta ise iyilik dolu kalbi sayesinde çevresindeki insanları mutlu etmek isteyen, duygulara değer veren güzel bir genç kızdır.

Tesadüflerin kendilerini birbirine kenetlediğinden habersiz olan ikili her karşılaşmada birbirleriyle kavga etseler de yaşanacak sürpriz gelişmeler Shlok ve Ashta’yı birbirlerine bağlayacaktır.

Güncelleme Tarihi: 01 Nisan 2017, 22:42
YORUM EKLE
YORUMLAR
Dilber
Dilber - 2 yıl Önce

Çok iyi hind dizisi ikisi de çok iyi bi kalbi var hic bosanmasilar

Büşra
Büşra - 2 yıl Önce

Bayıldım bu çok güzel