Tatlı Bela 27.Bölüm Fragmanı 1 Nisan yeni Bölüm Tanıtımı Shlok Astha Boşanıyor'mu?

Kanal 7'nin en çok izlenen dizilerinden Tatlı Bela 27.Bölüm Fragmanı yayınlandı 1 Nisan yeni Bölüm Tanıtımı Shlok Astha Boşanıyor'mu?Astha'nın kendisinden boşanmak istediğini öğrenen Shlok nasıl bir tepki verecek.

Tatlı Bela 27.Bölüm Fragmanı 1 Nisan yeni Bölüm Tanıtımı Shlok Astha Boşanıyor'mu?

Tatlı Bela 1 Nisan yeni bölüm tanıtımında Astha Shlok'u terkedip gider. Shlok Asthayı geri getirmek için zor kullanınca Astha'nın annesinden büyük bir tokat yer. neye uğradığını şaşıran Shlok orayı terkeder. Kızı Asthayı alıp evine gelen Anne Kızının bir an önce Shlok'tan boşanması için gereken tüm evrakları hazırlar. Ve Astha Shloktan boşanmak için gereken Evrakları İmzalar Ve Shloktan boşanmak ister. Shlok Asthanın kendisinden boşanmasını istediğini öğrenince nasıl bir tepki verecek. Shlok Astha'dan boşanmayı kabul edecekmi?yeni bölümde Astha ile Shlok Boşanıyormu yeni bölümde neler olacak.

Astha Shlok’un davranışlarına daha fazla katlanamaz ve evi terk eder. Niranjan ise yaşanan bu tatsız olaydan dolayı Shlok’u suçlar. Shlok babasının güvenini kazanmak için Astha’ya kendini affettirmek zorunda kalır.

 Astha Slok’un davranışlarına dayanamaz ve ailesinin yanına döner. Niranjan ise doğum günü partisinde Astha olmadan pasta kesmeyeceğini söyler ve Anjali’yi Astha’yı geri getirmek zorunda bırakır. Astha döndüğünde herkesin içinde tüm gerçekleri açıklar.

Shlok da ondan nefret ettiğini söyleyince tüm aile büyük bir şoka uğrar. Astha ise Shlok’un sözleri üzerine evi terk eder. Niranjan Shlok’a kızar ve Astha’yı geri getirmesini söyler. Shlok, Astha yüzünden babasının gözünde itibar kaybedince Astha’dan daha çok nefret eder.

TATLI BELA KONUSU:

Aşk ve nefretin mücadelesini hayat görüşleri ve toplumsal statüleri birbirinden tamamen farklı olan Shlok ve Ashta’nın kesişen hayatları üzerinden anlatan Tatlı Bela, aşkın gücünü bir kez daha gözler önüne serecek. Severek evlendiği eşiyle annesinin baskıları sonucu arası açılan Shlok, aşka olan umudunu kaybetmiş, paranın gücüne her şeyden daha çok inanarak yaşamını sürdürmeye başlamıştır.

Tuhaf bir rastlantı sonucu karşılaştığı Ashta ise iyilik dolu kalbi sayesinde çevresindeki insanları mutlu etmek isteyen, duygulara değer veren güzel bir genç kızdır. Tesadüflerin kendilerini birbirine kenetlediğinden habersiz olan ikili her karşılaşmada birbirleriyle kavga etseler de yaşanacak sürpriz gelişmeler Shlok ve Ashta’yı birbirlerine bağlayacaktır.

Güncelleme Tarihi: 31 Mart 2017, 23:14
YORUM EKLE