Tatlı Bela 26.Bölüm Fragmanı 31 Mart Cuma Shlok Astha'ya Neler Yapacak?

Kanal 7'nin en çok izlenen dizilerinden Tatlı Bela 26.Bölüm Fragmanı Yyaınlandı. 31 Mart Cuma Neler Olacak Shlok Astha'nın yüzünden Babasının tepkisini alınca daha çok öfkelenir. ve bunun bedelinide Astha'ya ödetmeye çalışır.

Tatlı Bela 26.Bölüm Fragmanı 31 Mart Cuma Shlok Astha'ya Neler Yapacak?

Kanal 7'nin en çok izlenen dizilerinden Tatlı Bela 26.Bölüm Fragmanı yayınlandı. Astha Shlok'un ona yaptıklarına daha fazla dayanamaz ve evi terk eder.Niranjan ise Astha'nın evi terk etmesinden dolayı Shloku suçlar.Shlok ise babası Niranjan'ın tekrar gönlünü kazanabilmek için Astha'yı yeniden eve getirmek sorunda kalır. Ama Shlok bu kez daha öfkelidir yaşananlardan dolayı Asthayı Suçlar Ve bunun bedelini Asthaya Ödetmekte kararlıdır. Ttalı Bela Yeni bölümü ile Kanal 7 Ekranalrında olacak.

Astha Shlok’un davranışlarına daha fazla katlanamaz ve evi terk eder. Niranjan ise yaşanan bu tatsız olaydan dolayı Shlok’u suçlar. Shlok babasının güvenini kazanmak için Astha’ya kendini affettirmek zorunda kalır. Astha Slok’un davranışlarına dayanamaz ve ailesinin yanına döner. Niranjan ise doğum günü partisinde Astha olmadan pasta kesmeyeceğini söyler ve Anjali’yi Astha’yı geri getirmek zorunda bırakır.

Astha döndüğünde herkesin içinde tüm gerçekleri açıklar. Shlok da ondan nefret ettiğini söyleyince tüm aile büyük bir şoka uğrar. Astha ise Shlok’un sözleri üzerine evi terk eder. Niranjan Shlok’a kızar ve Astha’yı geri getirmesini söyler. Shlok, Astha yüzünden babasının gözünde itibar kaybedince Astha’dan daha çok nefret eder.

TATLI BELA KONUSU:

Aşk ve nefretin mücadelesini hayat görüşleri ve toplumsal statüleri birbirinden tamamen farklı olan Shlok ve Ashta’nın kesişen hayatları üzerinden anlatan Tatlı Bela, aşkın gücünü bir kez daha gözler önüne serecek. Severek evlendiği eşiyle annesinin baskıları sonucu arası açılan Shlok, aşka olan umudunu kaybetmiş, paranın gücüne her şeyden daha çok inanarak yaşamını sürdürmeye başlamıştır.

Tuhaf bir rastlantı sonucu karşılaştığı Ashta ise iyilik dolu kalbi sayesinde çevresindeki insanları mutlu etmek isteyen, duygulara değer veren güzel bir genç kızdır. Tesadüflerin kendilerini birbirine kenetlediğinden habersiz olan ikili her karşılaşmada birbirleriyle kavga etseler de yaşanacak sürpriz gelişmeler Shlok ve Ashta’yı birbirlerine bağlayacaktır.

Güncelleme Tarihi: 30 Mart 2017, 23:23
YORUM EKLE