Survıvor Büyük Kavga Serhat Sabriye Birbirine Girdi Sabriye Diskalifiye'mi Oluyor?

Survıvor'da büyük Kavga Serhat ile Sabriye birbirine girdi.Acun Ilıcalı Açıkladı. Sabriye Diskalifiyemi oluyor?Sabriye'nin Serhat'a Sözlediği Basarım Tekmeyi Sözlerine Acun Ilıcalı çok sert tepki gösterdi.

Survıvor Büyük Kavga Serhat Sabriye Birbirine Girdi Sabriye Diskalifiye'mi Oluyor?

Survıvor'da büyük kavga Serhat Akın İle Sabriye birbirine girdi. Sabriye'nin Serhat'a Basarım Tekmeyi Sözlerinden sonra Acun Ilıcalı'dan çok sert açıklama Sabrite Diskalifiye'mi oluyor?

Survivor 2017'de dokunulmazlık sembolü oyununda sona kalan ünlüler takımından Adem ve Serhat yarışırken, Sabriye'nin Adem'i desteklemesine sinirlenen Serhat, tepki olarak eleme konseyinde arkdaşlarıyla beraber Sabriye'yi eleme adayı olarak gösterdi. Aynı zamanda dokunulmazlık sembolünü de alan Serhat eleme potasına Adem'i de soktu.

"BASARIM TEKMEYİ"

Bu durumu hazmedemeyen Sabriye ve Adem, konsey çıkışında Serhat'la söz dalaşına girdi. Sabriye bir müddet sonra adeta çığrından çıkarak Serhat'a ağıza alınmayacak sözler söyledi. Sabriye'nin sözleri üzerine sinirlenen Serhat, Sabriye'nin üzerine yürümeye kalktı. Ancak arkadaşları Serhat'ı tuttu. O sırada Sabriye, "Boğa falan dinlemem, basarım tekmeyi!" deyip tekme salladı.

SABRİYE DİSKALİFİYE EDİLEBİLİR

Survivor'un 3 Nisan pazartesi günü ekrana gelecek bölümünün fragmanında görülen bu olaylara Acun'un tepkisi çok sert oldu. Acun yaşananlarla ilgili "Dün ki konseyden sonra hiç tasvip etmediğimiz görüntülerle karşılaştık. Bazı sözlerin kullanılmasına, hiç bir zaman müsamaha göstermeyeceğiz." dedi. Acun'un bu sözleri "Serhat'a "Basarım tekmeyi!" diyen Sabriye, Survivor'da diskalifiye mi edilecek?" sorsunu getirdi.

YORUM EKLE