Survıvor 27 Mart Yeni Bölüm Var mı Yok mu Tv8 Yayın Akışından Çıkarıldı mı?Ne zaman Yayınlanacak?

Fenomen yarışma programı Survıvor 27 Mart yeni bölüm varmı yokmu ne zaman yayınlanacak. Türkiye Moldova Maçı nedeniyle Survıvor yeni bölüm saat 21:00'da ekrana gelecek.

Survıvor 27 Mart Yeni Bölüm Var mı Yok mu Tv8 Yayın Akışından Çıkarıldı mı?Ne zaman Yayınlanacak?

Tv8'in en çok izlenen programlarından Survıvor 27 mart yeni bölüm varmı yokmu Türkiye Moldova Maçı nedeniyle Survıvor 2017 yeni bölümü Türkiye Moldova maçı nedeniyle saat 21:00'da ekrana gelecek.Survıvor yeni bölümü 27 Mart Pazartesi günü yayınlanacakmı?Acun Ilıcalı Survıvor yeni bölümü hakkında neler söyledi. Survıvvor yeni bölümü Saat 21:00'da Tv8 Ekranlarında yayınlanacak.

18:30 MAÇA DOĞRU

19:15 TÜRKİYE - MOLDOVA MAÇI

21:00 SURVIVOR

SURVIVOR SON BÖLÜM NELER YAŞANDI:

Survivor 2017'de dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler takımı kendi aralarında bir oylama gerçekleştirdi. Dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler takımında, bireysel sembol oyununu kazanan Volkan, haftanın son eleme adayı olarak Gökhan'ın adını söyledi.. İsmi daha çok yazılan Bulut haftanın üçüncü eleme adayı oldu. Survivor 2017’de 6 oyundur dokunulmazlık oyunlarını kaybeden ünlüler takımı sonunda şanssızlığını kırmayı başardı. Survivor’da bu haftaki iki dokunulmazlık oyununu da ünlüler takımı kazandı ve gönüllülerden 4 isim sms oylamasına kaldı. Survivor’da Cumartesi yayınlanan bölümde konseyde en fazla adı yazılan Erdi ilk eleme adayı oldu.

Bireysel dokunulmazlık oyununu kazanan Tuğçe ise ikinci aday olarak Berna’nın adını söyledi Pazar yayınlanan bölümde bireysel dokunulmazlık sembolünü kazanan Volkan, eleme adayı olarak Gökhan’ı söyledi. Konseyde ise en fazla adı yazılan isim Bulut oldu. Böylece gönüllülerde bu hafta Erdi, Berna, Gökhan ve Bulut eleme adayı olarak sms oylamasına kalan 4 Yarışmacı oldu. Survivor’ın Salı akşamı yayınlanacak olan bölümünde Bulut, Berna, Gökhan ve Erdi arasından yarışmaya veda eden isim belli olacak.

ELEMEYE KALAN İSİMLER!

1. Erdi Ünver

2. Berna Keklikler

3. Gökhan

4. Bulut

Güncelleme Tarihi: 27 Mart 2017, 19:16
YORUM EKLE