Söz Üsteğmen Yavuz Kimdir?

Star Tv'nin yeni dizisi Söz Üsteğmen Yavuz kimdir yakışıklı oyuncu Tolga Sarıtaş'ın canlandıracağı karekter nasıl biridir? kısaca tanıyalım

Söz Üsteğmen Yavuz Kimdir?

Star Tv'nin yeni dizisi Söz Üsteğmen Yavuz Rolünde yakışıklı oyuncu Tolga Sarıtaş canlandırıyor Tolga Sarıtaşı Kısaca tanıtyalım diziden nasıl bir karekter.

Tolga Sarıtaş (Üsteğmen Yavuz)

1991 İstanbul doğumlu yeşil gözlü yakışıklı oyuncu sadece oyunculukla yetinmeyiğ müzik gruplarıyla birlikte baterist ve gitarist olarak sahne almaya başlamıştır. Muhteşem Yüzyıl dizisinde Şehzade Cihangir, Güneşin Kızları dizisinde Ali karakterine hayat vermiştir. 2017'de vizyona giren Kötü Çocuk filminde başrol oynamıştır.

TOLGA SARITAŞ KİMDİR:

Tolga Sarıtaş (d. 30 Mayıs 1991) Türk dizi oyuncusu. Aslen Sivaslıdır ancak İstanbul'da doğup büyümüştür. Halil Akkant Lisesinden mezun oldu. Lise öğrenimini tamamladıktan sonra ilgisi tamamen oyunculuğa yönelen Sarıtaş, Esenyurt Belediye Tiyatrosu ve Tiyatro Zeytindalı’nda tiyatro sahnelerinde yer aldı.

Sadece oyunculukla yetinmeyerek müzik gruplarıyla birlikte baterist ve gitarist olarak sahne aldı. Birkaç dizi ve filmden sonra Muhteşem Yüzyıl dizisinde canlandırdığı Şehzade Cihangir karakteriyle Türk seyircisinin beğenisini kazandı.En son Güneşin Kızları dizisinde Ali Mertoğlu karakterini canlandırdı. Ayrıca oyuncu, 20 Ocak 2017'de vizyona giren Kötü Çocuk filminde Meriç Tuna karakterini canlandırdı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
?
? - 1 yıl Önce

çok yakışıklı kendisi çok seviyorum onu❤❤

C
C - 2 yıl Önce

Kendisi diziye çok yakışıyor gülmek ona çok yakışıyor keşke onu görme şansım olsaydı

Gül
Gül - 2 yıl Önce

Coooooooook yakisikli very rolüne çok yakisiyor

Helva
Helva - 1 yıl Önce

Çok yakışıklısın mavişim aşkım benim

Esma
Esma - 1 yıl Önce

Bence filimde bahar olmasa ıyi âmâ ne yapalım yavuz yakisikli

gizem
gizem - 1 yıl Önce

Yavuz ve Fethi çok yakışıklılar ve çok tatlılarrr

Lola
Lola - 1 yıl Önce

Çok yakışıklısın maşAllah nazar değmesin sen ile tanışma şansım olsaydı.Valla benide beğenirdin