Söz Üstçavuş Mücahit Serdengeçti Kimdir?

Star Tv'nin yeni dizisi Söz Üstçavuş Mücahit Serdengeçti kimdir kısaca tanıyalım yakışıklı Oyuncu Görkem sevindik'in canlandıracağı karekter nasıl biridir.

Söz Üstçavuş Mücahit Serdengeçti Kimdir?

Star Tv'nin yeni dizisi Söz Üstçavuş Mücahit Serdengeçti kimdir kısaca tanıyalım yakışıklı oyuncu Görkem Sevindik'in canlandıracağı karekter nasıl biridiri.

Görkem Sevindik (Üstçavuş Mücahit Serdengeçti)

(Keşanlı) 28 yaşında Avcı lakaplı Görkem Sevindik Üstçavuş rütbesiyle Hafif Silah Uzmanı'dır. 1986 Adana doğumlu 1.78 boyunda ve 75 kiloda olan yeşil gözlü yakışıklı oyuncu Müdat Gezen Sanat Merkezi'nde tiyatro eğitimi almıştır. Terazi burcu olan Sevindik Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde Pusat karakteriyle tanınmıştır.

GMRKEM SEVİNDİK KİMDİR:

Görkem Sevindik 17 Ekim 1986 tarihinde Adanada doğmuştur. Eğitim öğretim hayatını burada tamamlayan Görkem Sevindik’in en büyük hayali ise oyuncu olmaktı. Sinema ve tiyatroculuk için içerisinde inanılmaz bir sevgi besleyen Görkem çok disiplinli ve çok çalışkan birisiydi ve idealleri vardı bu ideallerinin peşinden koşarak İstanbulun yolunu tuttu ve burada çabalamaya uğraşmaya başladı. Ardından Görkem Sevindik msm ye katıldı. Müjdat Gezen Sanat Merkezinde eğitim almaya başladı.

Kendisini yavaş yavaş geliştirmeye başlayan Görkem Sevindik takip eden yıllarda Uğur Uludağın tiyatro ekibine katıldı buradada çalışmalarına ve egitimine devam ederek kendisini geliştirmeyi sürdürdü. Bu tiyatro ekibinde küçük rollerde kendini gösterme şansını bulan Görkem Sevindik ilerleyen zamanlarda kendisini kanıtlamak adına Best Model yarışmasına katıldı fakat burada çok büyük bir başarı elde edemeyen Görkem Sevindik tekrar ideallerinin peşinde koşmaya devam ederek tiyatro ve sinema oyuncusu olmak için çabaladı.

Daha sonra Pana Film Akademi’nin açıldıgını duydu ve hemen buraya kayıt oldu. Burada Kurtlar Vadisinin yapımcısı olan Raci Şaşmaz ile tanıştı ve Raci Şaşmaz onu çakırın oğlu pusata ve çakıra çok benzedigi için bu rolde oynaması için bir teklif sundu. Ardından Görkem Sevindik Kurtlar Vadisi dizisinde boy göstermeye başladı. Bu rol sayesinde kendisini kanıtlama fırsatı eline geçen görkem bu fırsatları iyi degerlendirdi ve değerlendirmeye de devam ediyor. Görkem kısa süre içerisinde büyük bir hayran kitlesi edindi

YORUM EKLE
YORUMLAR
ayse
ayse - 1 yıl Önce

Can

muhamet yusuf
muhamet yusuf - 8 ay Önce

abi cansınız