Söz Konusu Ve Oyuncuları Kim Kimdir?

Star Tv'nin yeni dizisi Söz Bu Akşam görücüye çıkıyor. Dizi güçlü oyuncu kadrosu ile oldukça dikkat çekiyor.Söz Konusu ve Oyuncuları kim kimdir kısaca tanıyalaım Timur Savcı Ve Burak Sağyaşar ortaklığıyla gerçekleşen Söz Dizisinin Yönetmen koltuğunda ise Yağız Akaydın üstleniyor.

Söz Konusu Ve Oyuncuları Kim Kimdir?

Star Tv'nin yeni dizisi Söz bu akşam ekrana geliyor. güçlü oyuncu kadrosu ve oyuncuları ile oldukça dikkat çeken Söz Dizisnin yönetmen koltuğunda ise Yağız Akaydın oturuyor.12 Özel kuvvet Askerinin hayatını konu alan Söz dizisi güçlü oyuncu kadrosu ilede oldukça dikkat çekiyor.Kurtlar Vadisi dizisinin ünlü oyuncularınıda kadrosuna katan Söz Dizisi İlk Bölümü ile bu akşam Seyircinin karşısına çıkıyor.

Söz Dizisi Konusu :

Türkiye'ye karşı yapılan büyk saldırı sonrası vatan topraklarının dört bir yanından özel yeteneklere sahip 12 kahraman Özel Kuvvet Askeri özel bir görev için bir araya getirilir. Bu 12 Özel Kuvvet askerinin amacı ülkemizi yok etmek isteyen ve çok tehlikeli bir terör örgütünü liderleriyle birlikte ortadan kaldırmak, kökünü kazımaktır.

Vatan Sana Canım Feda diyerek yola çıkan bu cesur on iki asker, birbirlerine hem kardeşi hem yoldaş, hem vatan, hem de siper olacaktır. Yolda bıraktıkları aşklarını, özlemlerini kalbinin derinliklerine gömeceklerdir. Analarını, atalarını yüreklerine dokunan her kim varsa yanlarında taşıyıp vatan uğruna savaşacaklardır. Üsteğmen Yavuz'un emrinde geceyi gündüze katarak düşmanla çetin bir mücadeleye gireceklerdir.

Tolga Sarıtaş (Üsteğmen Yavuz)

1991 İstanbul doğumlu yeşil gözlü yakışıklı oyuncu sadece oyunculukla yetinmeyiğ müzik gruplarıyla birlikte baterist ve gitarist olarak sahne almaya başlamıştır. Muhteşem Yüzyıl dizisinde Şehzade Cihangir, Güneşin Kızları dizisinde Ali karakterine hayat vermiştir. 2017'de vizyona giren Kötü Çocuk filminde başrol oynamıştır.

Atakan Arslan (Geveze) (Üsteğmen Zafer Yaman)

1989 Sivas doğumlu 1.88 boyunda 72 kilodaki Çağan Atakan Arslan Türkiye kick boks ve Muay Thai sporuyla uğraşmaktadır. Survivor 2016'nın şampiyonudur. Yarışmanın Kıbrıs'ta yapılan finalinde şampiyonluğu elde etmiştir.

Aybüke Pusat (Doktor Bahar Kutlu)

20 Mayıs 1995 İstanbul doğumlu genç ve güzel oyuncu Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuarı bale bölümünü tamamlamıştır. Dans ve piyano eğitimleri alan Pusat'ın 2. Üniversite eğitim programına da devam ettiği biliniyor Anadolu Üniversitesi işletme bölümüne devam ediyor. Aybüke Pusat 2014'te düzenlenen Miss Türkey yarışmasında üçüncü olmuştur. Medcezir dizisinde Elif karakterine hayat vermiştir. O Hayat benim dizisinde de izlediğimiz Pusat son olarak Familya'da Su karakterine hayat vermiştir.

Görkem Sevindik (Üstçavuş Mücahit Serdengeçti) (

Keşanlı) 28 yaşında Avcı lakaplı Görkem Sevindik Üstçavuş rütbesiyle Hafif Silah Uzmanı'dır. 1986 Adana doğumlu 1.78 boyunda ve 75 kiloda olan yeşil gözlü yakışıklı oyuncu Müdat Gezen Sanat Merkezi'nde tiyatro eğitimi almıştır. Terazi burcu olan Sevindik Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde Pusat karakteriyle tanınmıştır.

Mustafa Yıldıran (Başçavuş Ali Haydar)

35 yaşındaki Başçavuş Ali Haydar karakteri Hafız lakabıyla tanınırken Muabere Uzmanı olarak görev yapmaktadır. 1 Ocak 1984 doğumlu yetenekli oyuncu İstanbul'da hayata gözlerini açmıştır. Dokuz Eylül Ünşiversitesi'nden mezun olmuştur. İçerde dizisinde Mestan karakteriyle tanınmıştır. 

Burak Sevinç (Avcı Fethi Kulaksız)

27 yaşında Keşanlı Üstçavuş Mücahit tam anlamıyla bir Ağır Silah Uzmanıdır. 1985 İstanbul doğumlu yetenekli oyuncu 1.88 boyunda ve 80 kilodadır. Yıldız Teknik Üniversitesi'nde eğitimini ttamamlayan oyuncu Enbe Orkestrasında profesyonel muzisyendir. Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde Polat Alemdar'ın korumasını rol oynamıştır.

Eren Vurdem (Ateş Acar)

1988 Konya doğumlu yetenekli oyuncu 1.75 boyunda ve 70 kilodadır. Haliç Üniversitesi Konservatuar Tiyatro bölümü mezunudur. Terazi burcu olan Vurdem mavi göz rengiyle dikkatleri üzerine çekmiştir. Şefkat Tepe, Arka Sokaklar ve son olarak İnadın Aşk gibi dizilerde rol almıştır. 

Nihat Altınkaya (Yarbay Erdem Korkmaz)

28 Eylül 1979 Karabük doğumlu oyuncu aynı zamanda mankenlik yapmaktadır. 2012 Survivor yarışmasının birincisi olmuştur. İmre İnkaya ile 2010 yılında evlenmiştir. Binbir Gece, Dudaktan Kalbe, Yaprak Dökümü, Kurtlar Vadisi Pusu ve Karadayı gibi dizilerde rol almıştır.

Serhat Kılıç (Çolak)

Çolak... Terör örgütünün acımasız ve zalim lideridir. 1975 Ankara doğumlu oyuncu sinema ve tiyatro oyuncusu, aynı zamanda televizyoncu ve şarkıcıdır. Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne sanatları bölümünden mezun olmuştur. Diyarbakır Devlet Tiyatrosunda görev almıştır. Benim Annem Bir Melek, Hatırla Sevgilş, Ezel ve Seksenler gibi yapımlarda yer almıştır.

 Aytaç Şaşmaz (Uzman Çavuş Feyzullah Altıparmak) (Çaylak)

 Nil Günal (Güler Korkmaz)

4 Kasım 1981 Ankara doğumlu oyuncu Akrep burcudur. 1.66 boyunda ve 52 kiloda olan oyuncu Kavak Yelleri, Kurtlar Vadisi Pusu, Elveda Rumeli ve Mutlu Ol Yeter gibi dizilerde rol almıştır.

Melissa Özge Yıldırımer (Fatma Bozdağ)

1990 İstanbul doğumlu oyuncu Haliç Üniversitesi Konservatuar bölümü mezunudur. 1.67 boyunda ve 55 kiloda olan oyuncu Küçük Gelin ile Kanıt dizilerinde rol almıştır.

YORUM EKLE