Söz İzleyiciden Tam Not Aldı'mı?İzlendi'mi Reytinglerde Kaçıncı Oldu!

Star Tv'nin yeni dizisi Söz İlk Bölümü İzleyiciden Tam Not Aldımı İzlendimi Reytinglerde kaçıncı oldu. ilk bölümü ile ekrana Gelen Söz Reytinglerde kaçıncı sırada yer aldı.

Söz İzleyiciden Tam Not Aldı'mı?İzlendi'mi Reytinglerde Kaçıncı Oldu!

Star Tv'nin yeni dizisi Söz ilk bölümü ile ekrana geldi. pazartesi Günü Kırgın Çiçekler ve İçerde dizisi ile Kıyasıya bir reyting yarışına girmeye hazırlanan Söz Dizisi Paramparça Dizisinin Final Yapması sonrası bu akşam ekrana geliyor. Söz Dizisi ilk bölümü ile izleyiciden tam not almayı başardımı dizi reytingelrde kaçıncı oldu. reyting sonuçları açıklananınca yüklenecek.

Terör faciası Üsteğmen Yavuz’un hayatını değiştiriyor İstanbul’da yaşanan büyük bir terör saldırısı sonucu onlarca insanın hayatını kaybetmesi ve bu facianın ülkede büyük bir infiale yol açması ile Kıdemli Üsteğmen Yavuz Karasu’nun hayatı da bir yeni bir akışa sürüklenir.

Özel Kuvvet Timi oluşturuluyor Saldırıyı üstlenen terör örgütü ikinci bir eylem olarak sivil bir vatandaşı kaçırınca, örgütün ele başını yakalamak ve kurtarma çalışmasını tamamlamak için Özel Kuvvetler Komutanlığı bünyesinde yeni bir tim oluşturulmasına karar verilir.

Rehini kurtarmak için zaman git gide daralırken Tim Komutanı olan Kıdemli Üsteğmen Yavuz Karasu, kendi hayatını tehlikeye atmak pahasına harekete geçer. Yolları vatan sevgisinde birleşen Tim birbirlerine hem kardeş hem vatan hem de siper olacaktır.

YORUM EKLE
YORUMLAR
özgül
özgül - 2 yıl Önce

harika bir film çekenlerin emeğine sağlık

ugur goz
ugur goz @özgül - 2 yıl Önce

yaaaa lutfen bu dizi bitmesin biterse bende biterim benide ast subay olma hedefine götürdü ben hayatımda böyle diz i gormedim sankı izlerken bende dizinin içindeymişim gib i oluyo en kral dizi muzikleri ayriyrten guzel rekor kardı abiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

nurseli
nurseli - 2 yıl Önce

ya ben bu kadar iyi bi dizi görmedim izlemedım. diziyi izlicem diye ne tuvalete gittim ne yemek yedim2 saat...helal olsun

esra
esra - 2 yıl Önce

dizi gerçekten muhteşem efsane olmuş izlemenizi tavsiye ederim yabancı filmlere taş çıkartır

sözcü
sözcü - 2 yıl Önce

Bence dizi süper!
İzlemenizi tavsiye ederim...

x
x - 2 yıl Önce

1 saattir bekliyorum bir türlü açıklanmadı.hızlı olun biraz

sedegül
sedegül - 2 yıl Önce

biz kızımla çok begendik emeklerine saglık

heyat
heyat - 2 yıl Önce

Bu serial superdi bazar ertesini sebirsizlikle gozleyirem

Melek
Melek - 2 yıl Önce

Bence müthiş harikulade bir film devamını tüm kalbimle dilerim sevgilerle melek tekiner