Söz Doktor Bahar Kutlu Kimdir?

Star Tv'nin yeni dizisi Söz Güzel oyuncu Doktor Bahar Kutlu kimdir kim canlandırıyor. güzel oyuncu Aybüke Pusat bu rolü canlandırıyor kısaca tanıyalım

Söz Doktor Bahar Kutlu Kimdir?

Star Tv'nin yeni dizisi Söz dizisinin oyuncusu Doktor Bahar Kutlu kimdir kısaca tanıyalım güzel oyuncu Aybüke Pusat'ın canlandıracağı karekter nasıl biridir.

Aybüke Pusat (Doktor Bahar Kutlu)

20 Mayıs 1995 İstanbul doğumlu genç ve güzel oyuncu Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuarı bale bölümünü tamamlamıştır. Dans ve piyano eğitimleri alan Pusat'ın 2. Üniversite eğitim programına da devam ettiği biliniyor Anadolu Üniversitesi işletme bölümüne devam ediyor. Aybüke Pusat 2014'te düzenlenen Miss Türkey yarışmasında üçüncü olmuştur. Medcezir dizisinde Elif karakterine hayat vermiştir. O Hayat benim dizisinde de izlediğimiz Pusat son olarak Familya'da Su karakterine hayat vermiştir.

AYBÜKE PUSAT KİMDİR:

Aybüke Pusat (Doktor Bahar Kutlu) 20 Mayıs 1995 İstanbul doğumlu genç ve güzel oyuncu Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuarı bale bölümünü tamamlamıştır. Dans ve piyano eğitimleri alan Pusat'ın 2. Üniversite eğitim programına da devam ettiği biliniyor Anadolu Üniversitesi işletme bölümüne devam ediyor. Aybüke Pusat 2014'te düzenlenen Miss Türkey yarışmasında üçüncü olmuştur. Medcezir dizisinde Elif karakterine hayat vermiştir. O Hayat benim dizisinde de izlediğimiz Pusat son olarak Familya'da Su karakterine hayat vermiştir.

Medcezir dizisinde Elif rolü ile ekranlara merhaba diyen genç yıldız, şu sıralarda Elif karakteriyle büyük beğeni ve ilgi görüyor.

Aybüke Pusat: Boy: 1.72

Kilo: 48

Doğum Tarihi: 20 Mayıs 1995

Doğum Yeri: Ankara

Mesleği: Balerin & Oyuncu

Hobileri: Dans, Piyano, Bale

Eğitim Durumu: Eskişehir Anadolu Üniversitesi – İşletme Bölümü /

Hacettepe Üniversitesi – Bale Bölümü

YORUM EKLE
YORUMLAR
nur yılmaz
nur yılmaz - 2 yıl Önce

paragrafta istanbul doğumlu diyiyor ama alt kısımda doğum yeri ankara diyiyor nerede doğdu bu kadın