Söz 2.Bölüm Fragmanı 10 Nisan Yeni Bölüm Gelecek Bölüm Neler Olacak?

Star Dizisi Söz 2.bölüm fragmanı yayınlandı. 10 Nisan yeni bölümde tim Sivil vatandaşın hayatını kurtarmak için her türlü fedakarlığı yapmaya hazırdır. Yeni bölümde timi bekleyen büyük tehlikeler nelerdir. Söz ikinci bölüm fragmanı ve özeti nefesler tutuldu. Neler olacak.

Söz 2.Bölüm Fragmanı 10 Nisan Yeni Bölüm Gelecek Bölüm Neler Olacak?

Star tv’nin yeni dizisi Söz 2.yeni bölümde İstanbulda meydana gelen hain terörö saldırısı ve insanlar üzerindeki büyük etkisi sonrası Kıdemli Üsteğmen olan Yavuz Karasu’nun hayatını tamamen değiştiriyor.Saldırı düzenleyen terör örgütü İkinci bir eylem hazırlığı için sivil bir vatandaşıda kaçırınca Hem Örgütün elebaşını yakaşlamak hemde kaçırılan sivilin hayatını kurtarmak için Özel Kuvvetler Komutanlığı bünyesinden yeni bir ekip kurulur.

Bu ekip hem Yaşanan terör saldırısının önğne geçip hemde kaçırılan sivil vatandaşın hayatını kurtarmak için harekete geçer.Rehine gittikçe zaman gittikçe daralmaya başlıyor.

Tim’in komutanı olan kıdemli Üsteğmen Yavuz Karasu kendi hayatını hiçe saymak pahasına harekete geçer.kalpleri vatan aşkıyla tutuşan bu tim Hep birlikte harekete geçerler. Tim’i bekleyen büyük tehlikeler neler. Kaçırılan sivil vatandaş kurtarılıcakmı? Söz yeni bölüm nefesleri kesecek.

SÖZ SON BÖLÜM NELER YAŞANDI:

Terör faciası Üsteğmen Yavuz’un hayatını değiştiriyor İstanbul’da yaşanan büyük bir terör saldırısı sonucu onlarca insanın hayatını kaybetmesi ve bu facianın ülkede büyük bir infiale yol açması ile Kıdemli Üsteğmen Yavuz Karasu’nun hayatı da bir yeni bir akışa sürüklenir. Özel Kuvvet Timi oluşturuluyor

Saldırıyı üstlenen terör örgütü ikinci bir eylem olarak sivil bir vatandaşı kaçırınca, örgütün ele başını yakalamak ve kurtarma çalışmasını tamamlamak için Özel Kuvvetler Komutanlığı bünyesinde yeni bir tim oluşturulmasına karar verilir. Rehini kurtarmak için zaman git gide daralırken Tim Komutanı olan Kıdemli Üsteğmen Yavuz Karasu, kendi hayatını tehlikeye atmak pahasına harekete geçer. Yolları vatan sevgisinde birleşen Tim birbirlerine hem kardeş hem vatan hem de siper olacaktır.

Güncelleme Tarihi: 05 Nisan 2017, 23:23
YORUM EKLE
YORUMLAR
Suzan
Suzan - 2 yıl Önce

Bayıldımmmmmm......

asya
asya - 2 yıl Önce

Çok beğendim harika bir dizi tolgaaaaaa

Aslı
Aslı - 2 yıl Önce

Fon muzik ve kadro çok iyi başarılar

tolga sarıtaş
tolga sarıtaş - 2 yıl Önce

tolga sarıtaş ben çok tşk ederim filimim 10 nisan da geri çıkacak