Son Dakika Diyarbakır'da Çatışma Kaç Şehit Verdik

Son Dakika gelişmesi Diyarbakır’da Düzenlenen kaçakçılık operasyonunda polislere karşı düzenlenen silahlı saldırıda bir polis Memuru yaralandı Çıkan Çatışmadada bir kişi öldü.

Son Dakika Diyarbakır'da Çatışma Kaç Şehit Verdik

son dakika gelişmesi Diyarbakırda Az Önce çatışma çıktı ilk belirlemelere göre bir polis yaralandı. bir kişi hayatını kaybetti. 

Diyarbakır’da Düzenlenen kaçakçılık operasyonunda polislere karşı düzenlenen silahlı saldırıda bir polis Memuru yaralandı Çıkan Çatışmadada bir kişi öldü.

Diyarbakır Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından Kayapınar ilçesi Peyas Mahallesi'nde daha önce belirlenen bir adrese operasyon düzenledi. Operasyonun yapıldığı adreste silahlı iki kişi polise ateş açtı. Çıkan çatışmada 1 polis memuru ağır yaralanırken, saldırganlardan biri öldürüldü, diğer saldırgan ise karanlıktan faydalanarak kaçtı. Kaçan saldırganın yakalanması için bölgede geniş kapsamlı operasyon başlatıldı. Saldırıda ağır yaralanan polis memuru kaldırıldığı hastanede tedavi altına alınırken, bölgede operasyonların devam ettiği belirtildi.

Güncelleme Tarihi: 02 Nisan 2017, 23:16
YORUM EKLE