SİLAHLI SALDIRI SONUCU ÖLDÜRÜLEN TAKSİCİ SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI

  * Aracında uğradığı silahlı saldırı sonucu önceki gün hayatını kaybeden taksici Nihat Elçi için cenaze töreni düzenlendi. Taksiciler arkadaşlarının cenazesine araçlarına bağladıkları siyah kurdelelerle ve korna çalarak katıldılar.    Çağatay...

SİLAHLI SALDIRI SONUCU ÖLDÜRÜLEN TAKSİCİ SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI

 


* Aracında uğradığı silahlı saldırı sonucu önceki gün hayatını kaybeden taksici Nihat Elçi için cenaze töreni düzenlendi. Taksiciler arkadaşlarının cenazesine araçlarına bağladıkları siyah kurdelelerle ve korna çalarak katıldılar. 
 
Çağatay KENARLI, İstanbul
Bayrampaşa'da 28 Kasım'da aracında uğradığı silahlı saldırı sonucu kaldırıldığı hastanede önceki gün hayatını kaybeden taksici Nihat Elçi (22) için cenaze töreni düzenlendi. 
Taksici meslektaşları Elçi'nin cenazesi için Beylikdüzü Fatih Sultan Mehmet Camii'ne araçlarıyla kornalara basarak gruplar halinde geldi. Taksi sürücüleri araçlarının aynalarına ve ön kaputuna siyah kurdele bağlayarak silahlı saldırıyı protesto etti. Öğle namazının ardından taksici Nihat Elçi için cenaze namazı kılındı. Cenaze namazına CHP Milletvekili Gökhan Zeybek, CHP eski milletvekili ve eski DİSK Genel Başkanı Süleyman Çelebi ve Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun yanı sıra Elçi'nin akrabaları ve meslektaşları katıldı. Elçi'nin cenazesi kılınan cenaze namazının ardından Büyükçekmece Çakmaklı Köyü mezarlığına defnedildi. Öte yandan Elçi'nin ailesinin, evlatlarının organlarını bağışlayarak 4 kişiye hayat verdiği öğrenildi. 

Görüntü Dökümü
-----------
-Taksilerin gelişi
-Taksilere bağlanmış kurdeleler
-Taksicilerin kornalara basması
-Cenazeye katılanlar
-Milletvekili Zeybek'in görüntüsü
-Süleyman Çelebinin görüntüsü
-Ekrem İmamoğlu'nun görüntüsü
-Cenaze namazı
-Helallik alınması
-Tabutun taşınması
-Tabutun cenaze aracındaki görüntüsü
-Genel ve detaylar 

08.12.2018 - 14.08 Haber Kodu : 181208087

YORUM EKLE