Siirt'te kerpiç ev çöktü , bir aile yok oluyordu !

Siirt'te dün gece saatlerinde gün korkunç bir olay yaşandı.Siirt'in Şirvan ilçesinde iki katlı kerpiç ev bir ailenin yok olmasına sebep oluyordu.Yaşanan korkunç olayda baba ve oğlu hayatını kaybederken anne ve 4 çocuğun tedavileri devam ediyor.

Siirt'te kerpiç ev çöktü , bir aile yok oluyordu !

Siirt'in Şirvan ilçesinde iki katlı kerpiç ev bir ailenin yok olmasına sebep oluyordu.İki katlı kerpiç evin çökmesi sonucu hayatını kaybedenlerin baba ve iki çocuğu olduğu tespit edildi.

Göçüğün sebebi henüz belirlenemezken iki katlı kerpiç evin çökmesi sonucu hayatını kaybedenlerin baba Cemal Coşkun (37) ile çocuğı Yusuf (15)  olduğu öğrenildi.Göçük sonrasında yaralan Anne Cemile (37) ile çocukları Gamze (2), Sinan (9), Zeynel (13) ve Büşra (11) Coşkun'un tedavisi ise Siirt Devlet Hastanesinde sürüyor.

Öte yandan köyde oturan amca Cevdet Coşkun , ilk olarak yaralılara ulaştıklarını, hayatını kaybeden kardeşi ve iki yeğenine ise yaklaşık yarım saat sonra ulaşabildiklerini ifade eden Coşkun, "Ulaştığımızda Hakk'ın rahmetine kavuşmuşlardı." ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE