Sevgilisinden Ayrılınca Sosyal Medya Yayınında İntihar Etti!

Yalova'da yaşayan bir genç sevgilisinden ayrılınca yaşadığı bunalım sonrasında açmış olduğu canlı yayında intihar etti.

Sevgilisinden Ayrılınca Sosyal Medya Yayınında İntihar Etti!

Sosyal medya hesaplarının yaygın bir şekilde kullanılması ve teknolojinin her geçen gün daha farklı bir yöne doğru gelişmesi sonrasında olumlu olayların yanı sıra olumsuz ve üzücü olaylarında ortaya çıkmasına sebep olduğu biliniyor. Son olarak 18 yaşındaki bir gencin yaşamış olduğu bunalım sonrasında sosyal medya hesabında açmış olduğu canlı yayın sırasında intihar etmesi dehşetin boyutunu ve teknolojik gelişmelerin geldiği noktayı bir kez daha gözler önüne sermiş oldu. 

Yalova'da yaşayan ve ismi verilmeyen bir gencin bir yıldır bir kız arkadaşının olduğu ve çok aşık olduğu öğrenildi. Ancak yaşanan çeşitli sorunların ardından gencin çok sevdiği sevgilisi tarafından bir süre önce terk edildiği, gencin yapmış olduğu tüm girişimlere rağmen barışmadığı ortaya çıktı. Sevgilisinden ayrıldığı için bunalımda olan gencin son zamanlarda içine kapandığı ve ailesinin de durumu fark ettikleri açıklandı. Girmiş olduğu bunalım sonrasında geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesaplarına gelen canlı yayın özelliği sayesinde bir yayın açtı. 

Açmış olduğu yayına arkadaşları katılmaya başladı. Bunun üzerine bir süre yaşadığı zorluklardan, bunalımdan ve ardından kız arkadaşından bahsettikten sonra evde bulunan, babasının üzerine kayıtlı olduğu öğrenilen av tüfeğini aldı. Av tüfeğini göğsüne dayayan genç tetiği çekti. Acıyla kanlar içerisinde yere yığılan genç çocuk anne ve babasının odaya girmesi sonucunda hemen hastaneye kaldırıldı. Ancak yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadığı açıklandı. 

YORUM EKLE
YORUMLAR
misafir
misafir - 2 yıl Önce

cok uzuldum. cok aci . Allah ailesine sbirlar versin