Recep İvedik 5 Full Hd Kalitede 17 Şubat

Recep İvedik Serisinin 5.cisi Vizyona Girdi. Kahkaha Tufanı Recep İvedik 5 Yine Milyonları Ekrana Kilitliyor. Gişede hasılat rekoru Kıran Recep İvedik 5 Full HD Kalitede Tek Parça Sinema Çekimi 17 Şubat Yayında

Recep İvedik 5 Full Hd Kalitede 17 Şubat

Recep İvedik 5 Gişelerde Hasılat Rekoru Kırıyor. Serinin 5.ci Filmi Full Hd Kalitede tek Parça Yayında Recep İvedik 5 Serisi Kahkaha Kaldığı yerden Devam Ediyor.

İlk filmi 2008 yılında yayımlanan Recep İvedik serisinin son filmi 2014 yılında gösterime girmişti. Gişede 6 haftada 7 milyon izleyiciye ulaşan Recep İvedik 4'ü geçmesi beklenen serinin 5. filmi ise yarın vizyona giriyor. İlk 4 filminde türlü maceralara atılan, özlü sözleri ve dillere pelesenk olan replikleri ile hafızalara kazınan Recep İvedik bu kez serinin 5. filmi ile uluslar arası arenada Türkiye'yi temsil etmeye hazırlanıyor.

Yanındaki ekiple birlikte yarım kalan işini tamamlamak üzere yollara düşen Recep İvedik, çeşitli spor dallarında profesyonel olarak görev alan sporcuları müsabakalara taşıma işini bir adım daha ileriye götürüyor. Türlü sakarlıkları ile kaş yapmak isterken göz çıkartan Recep, bu kez Türkiye'yi atletizmden güreşe kadar pek çok alanda temsi etmek durumunda kalıyor. 16 Şubat'ta vizyona girecek Recep İvedik 5'in biletleri 8 Şubat'tan itibaren ön satışta şimdiden yüz binlerce biletin satıldığı filmin biletlerinin yüzde 80'ine yakın kısmı internet üzerinden satıldı.

Ünlü komedyen Şahan Gökbakar´ın paylaşımı şu şekilde: ´Değerli seyircilerimiz, 100lerce yer bulamıyoruz mesajlarınıza gerçekten birşey yapamıyoruz çünkü zaten kapasite son raddesinde. Ricamız bir sonraki güne biletinizi almanız ve sabırlı olmanız. Bize göstermiş olduğunuz bu olağanüstü ilgi için çok teşekkürler. Ayrıca ilk gün izleyebilen binlerce seyircimizden gelen övgü dolu tebrik mesajlarına çok teşekkür ederiz… Resmen EFSANE geri döndü…??????? #recepivedik5 #recepivedik´ notunu düştü.

YORUM EKLE