Pendik'teki Banka Böyle Soyulmuş!

Öncek,i gün Pendik'te yaşanan banka soygununun güvenlik kameraları görüntüleri ortaya çıktı. Kamera görüntülerine göre dehşet anları işte böyle yaşanıyor.

Pendik'teki Banka Böyle Soyulmuş!

Pendik'ta bir bankayı basarak soygun yapan şahsın güvenlik kameraları ortaya çıktı. Bankada bir müşteriyi rehin alıp, güvenlik görevlisini yaralayan soyguncu yaralı bir halde özel bir hastanede tedavi edilirken yakalandı.

Soygun girişimi bankanın güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı. Görüntülerde soyguncu U.Ç. kapişonlu ve sırt çantasıyla bankaya girip bankoya yöneliyor. Silahını çıkaran U.Ç. bir müşteriyi rehin alıyor. Bu sırada çevredeki diğer müşteriler dışarı kaçarken bankanın güvenlik görevlisi S.P. de silahını çıkarıp soyguncuya yöneltiyor. Bir süre sonra soyguncu ve rehine alınan kadın bankonun altına doğru gidiyor. Bu sırada silahlar ateşleniyor. Soyguncu bacağından güvenlik görevlisi ise karnından yaralanıp yere düşüyor. Soyguncu rehineyi bırakıp olayın ardından hızla bankadan kaçıyor.

SEVGİLİSİ GÖZALTINA ALINDI

Olayın ardından hastaneye kaldırılan yaralı güvenlik görevlisinin tedavisi sürerken bacağından vurulan yaralı soyguncu, gittiği özel bir hastanede yakalandı. Polis yaralı soyguncunun evinde ise sevgilisi olduğu öğrenilen Kırgız uyruklu D.Z.’yi gözaltına aldı. Soyguncunun ise tedavisi hastanede polis gözetiminde devam ediyor. Polisin olayla ilgili çok yönlü incelemeleri ise sürüyor.

Bankadaki inanılmaz anlar ortaya çıktı

Güncelleme Tarihi: 02 Nisan 2017, 10:58
YORUM EKLE