Panik Atak Geçirince Seferler Gecikti

İstanbul Kazablanka seferini yapan uçakta bir yolcunun panik atak krizi geçirmesi sonrasında seferler rötar yaptı.

Panik Atak Geçirince Seferler Gecikti

Türk Hava Yollarında bugün panik atak krizinin uçak seferlerinin rötar yapmasına neden olduğu öğrenildi. Akşam saatlerinde uçuş için harekete geçen yolcu uçağında bulunan bir yolcunun bilinmeyen bir sebepten dolayı fenalaşması üzerine duruma kabin memurlarının müdahale ettikleri öğrenildi. Kısa süre sonra yolcunun panik atak krizi geçirdiği anlaşıldı ve konu hakkında bilgiler hemen kaptan pilota verildi. Durum çözülene kadar uçuşun ertelenmesine karar verildi. 

İstanbul Kazablanka seferini yapan Türk Hava Yollarına ait bir uçakta akşam saatlerinde binen Faslı bir yolcunun uçak hareket etmeye başlayınca panik atak krizi geçirdiği öğrenildi. Bunun ardından durumu fark eden kabin memurları duruma müdahale etmek için hemen harekete geçtiler. Bunun üzerine sakinleştirilmeye çalışılan yolcunun krizi bitmediği için durum havalanmak için bekleyen kaptan pilota bildirildi. Ardından pistin başından tekrar geri dönüldüğü öğrenildi. 

Sağlık kontrolünden geçirilmesi için uçaktan indirilen yolcunun sağlık ekiplerine teslim edildiği açıklandı. 339 adet yolcunun havalanmak için beklediği bilindiği için acele bir şekilde tekrar uçağın havalanmak için pistten çıktığı öğrenildi. Ardından çalışmalar başladı ve uçağın havalandığı açıklandı. Yaşanan bu üzücü olay sonrasında uçak seferinin beklenenden biraz daha rötarlı bir şekilde hareket ettiği ve sorunsuz bir şekilde gideceği ülkeye ulaştığı açıklandı. 

YORUM EKLE