Ölene Kadar 30 Mart Yeni Bölüm Var mı Yok mu Atv Yayın Akışından Çıkarıldı'mı?

Atv'nin sevilen dizisi Ölene Kadar 30 Mart yeni bölüm varmı Yokmu atv Yayın Akışından Çıkarıldımı?Saat 20:00'da oynanması gereken Ölene Kaadr Dizisi Regaip Kandili özel progranmı nedeniyle Saat 22:00'da Atv ekranalrında Özetsiz olarak ekrana gelecek.

Ölene Kadar 30 Mart Yeni Bölüm Var mı Yok mu Atv Yayın Akışından Çıkarıldı'mı?

Atv'nin en çok izlenen dizilerinden Ölene Kadar 30 Mart yeni bölüm varmı yokmu sorusu cevabını buldu. saat 20:00'da oynanaması gereken Ölene Kadar dizisi Regaip Kandili özel programı nedeniyle Saat 22:00'da izleyicinin karşısına çıkıcak.Ölene Kadar Yeni Bölümü Sakın Kaçırmayınız.

Dağhan girdiği yeni yolda kendini ispatlamak ve tehlikeli adamların güvenini kazanmak zorundadır. Ancak bu, hiç de kolay olmayacaktır. Öte yandan Selvi, Gürcü Zerdan'la tanışmış, adamın kendisine ilgisinden rahatsız olmuştur. Beril'in onları bilerek bir araya getirdiğinden emindir. Bunun için de Beril'in kapısına dayanır, hesap sorar.

ÖLENE KADAR SON BÖLÜMDE YAŞANANLAR

Selvi'nin itirafından sonra dünyası başına yıkılan Dağhan, taşları tek tek yerine oturtmaya başlamıştır. Tek bilmediği babasını kimin öldürdüğüdür. Her ne kadar bu işin de arkasında Ender'in olduğundan emin olsa da gerçeği itiraf ettirip son noktayı koymak niyetindedir. Yılmaz, Fahri ve Ender'i avlayabileceği bir plan yapar. Bu plan hayatında bambaşka bir sayfanın açılmasına neden olur.

Öte yandan Selvi, Gürcü Zerdan'la tanışmış, adamın kendisine ilgisinden rahatsız olmuştur. Beril'in onları bilerek bir araya getirdiğinden emindir. Bunun için de Beril'in kapısına dayanır, hesap sorar.

ÖLENE KADAR KONUSU:

Aşk, ihanet, vicdan, adalet ve intikamın iç içe geçtiği, hayatı bir günde değişen insanların birbirlerine değen hikâyelerini izleyicisiyle buluşturmaya hazırlanan 'Ölene Kadar'da, Engin Akyürek; hayatının en güzel yıllarını, hayallerini, geleceğini ve sevdiği kadını işlemediği bir suç yüzünden kaybederek müebbet mahkûmu olan “Dağhan” karakteriyle izleyicinin karşısına çıkmaya hazırlanırken; Fahriye Evcen ise; yıllarca artan suçluluk duygusundan kurtulmak isteyen, bu yüzden de Dağhan’ın müebbetine son veren avukat “Selvi” olarak seyirciyle buluşacak.

Güncelleme Tarihi: 30 Mart 2017, 21:03
YORUM EKLE