Ölene Kadar 12.Bölüm Fragmanı 6 Nisan Yeni Bölüm Tanıtımı Ve Özeti Tüm Bilgiler

Atv'nin en çok izlenen dizisi Ölene Kadar 12.Bölüm Fragmanı Yayınlandı 6 Nisan Yeni Bölüm Tanıtımı Ve Özeti Tüm detaylar Yeni Bölümde Dğhan Polisler işbirliği yapmayı kabul edip Enderi karşısına alacakmı?

Ölene Kadar 12.Bölüm Fragmanı 6 Nisan Yeni Bölüm Tanıtımı Ve Özeti Tüm Bilgiler

Atv'nin en çok izlenen dizilerinden Ölene Kadar Yeni bölümde Dağhanı neler bekliyor.Daühan polislerle yaptığı yeni anlaşma gereği onlarla çalışmak zorunda mafyaya karşı savaş açan Dağhanı çok büyük tehlikeler bekliyordur. Dağhan bu zor dünlerde sevdiklerininde kendisinin yüzünden zarar görmemesi için onlardan uzak durmayı tercih eder. Yeni bölümde Dağhanı neler bekliyor.

Dağhan girdiği yeni yolda kendini ispatlamak ve tehlikeli adamların güvenini kazanmak zorundadır. Ancak bu, hiç de kolay olmayacaktır. Öte yandan Selvi, Gürcü Zerdan'la tanışmış, adamın kendisine ilgisinden rahatsız olmuştur. Beril'in onları bilerek bir araya getirdiğinden emindir. Bunun için de Beril'in kapısına dayanır, hesap sorar.

ÖLENE KADAR SON BÖLÜMDE YAŞANANLAR

Selvi'nin itirafından sonra dünyası başına yıkılan Dağhan, taşları tek tek yerine oturtmaya başlamıştır. Tek bilmediği babasını kimin öldürdüğüdür. Her ne kadar bu işin de arkasında Ender'in olduğundan emin olsa da gerçeği itiraf ettirip son noktayı koymak niyetindedir. Yılmaz, Fahri ve Ender'i avlayabileceği bir plan yapar. Bu plan hayatında bambaşka bir sayfanın açılmasına neden olur.

ÖLENE KADAR KONUSU:

Aşk, ihanet, vicdan, adalet ve intikamın iç içe geçtiği, hayatı bir günde değişen insanların birbirlerine değen hikâyelerini izleyicisiyle buluşturmaya hazırlanan 'Ölene Kadar'da, Engin Akyürek; hayatının en güzel yıllarını, hayallerini, geleceğini ve sevdiği kadını işlemediği bir suç yüzünden kaybederek müebbet mahkûmu olan “Dağhan” karakteriyle izleyicinin karşısına çıkmaya hazırlanırken; Fahriye Evcen ise; yıllarca artan suçluluk duygusundan kurtulmak isteyen, bu yüzden de Dağhan’ın müebbetine son veren avukat “Selvi” olarak seyirciyle buluşacak.

Güncelleme Tarihi: 01 Nisan 2017, 23:22
YORUM EKLE