Ölene Kadar 11.Bölüm 2.Fragmanı Dağhan Zor Durumda

Atv'nin sevilen dizisi Ölene Kadar 11.Bölüm 2.Fragmanı yayınlandı. yeni bölümde Dağhan Zor Durumda Ebder ile savaşmakta kararlı olan Dağhanı yeni bölümde neler bekliyor Ölene Kadar 11.Bölüm 2.Fragmanı Nefesleri kesecek.

Ölene Kadar 11.Bölüm 2.Fragmanı Dağhan Zor Durumda

Atv'nin sevilen dizisi Ölene kadar 11.Bölüm 2.Fragmanı Polisler Dağhan ile pazarlık yapmak istiyor. Mafya ile savaşta Dağhan ile birlikte hareket etmek istediklerini söylüyorlar. Dağhan bu şok teklif karşısında ne yapacak.intikam için bu teklifi kabul edecekmi?Selvi ve Abisi Yılmazın başı giderek belaya bulaşır. Selvi Abisi Yılmazı tehlikelerden uzak tutmayı başaracakmı?Ölene Kadar 11.Bölüm herkesi ekrana kilitleyecek.

ÖLENE KADAR SON BÖLÜM NELER YAŞANDI:

Dağhan Selvi'nin hayatını kurtararak onu affeder. dağhan tarafından affedilen Selvi Dağhanın evine yerleşir. Yılmaz ise Kardeşi ile Dağhanın aynı evde yaşadığını öğrenince çılgına döner. Selviye ne kadar kızsada Selvi Dağhanın evinden geri dönmez. Ender ise artık intikamnı alamsı için görevlendirdiği adamlar sayesinde çok rahattır.

Ama Ender Hem Dağhan'dan hemde Selviden kurtulmak için yeni bir plan yapar. Ölene kadar yeni bölümde Dağhan ise Endere çocuğunu vermesi halinde İntikamından vazgeçeceğini söler. peki yeni bölümde neler olacak. Ender çocuğunu Dağhana verecekmi?Selvi ile Dağhan kendine yeğyeni bir hayat kurucakmı?Ölene Kadar nefesleri eksecek yeni bölümü ile Atv ekranlarında yayınlanacak. Selvi'nin itirafından sonra dünyası başına yıkılan Dağhan, taşları tek tek yerine oturtmaya başlamıştır.

Tek bilmediği babasını kimin öldürdüğüdür. Her ne kadar bu işin de arkasında Ender'in olduğundan emin olsa da gerçeği itiraf ettirip son noktayı koymak niyetindedir. Yılmaz, Fahri ve Ender'i avlayabileceği bir plan yapar. Bu plan hayatında bambaşka bir sayfanın açılmasına neden olur.

ÖLENE KADAR KONUSU:

Aşk, ihanet, vicdan, adalet ve intikamın iç içe geçtiği, hayatı bir günde değişen insanların birbirlerine değen hikâyelerini izleyicisiyle buluşturmaya hazırlanan 'Ölene Kadar'da, Engin Akyürek; hayatının en güzel yıllarını, hayallerini, geleceğini ve sevdiği kadını işlemediği bir suç yüzünden kaybederek müebbet mahkûmu olan “Dağhan” karakteriyle izleyicinin karşısına çıkmaya hazırlanırken; Fahriye Evcen ise; yıllarca artan suçluluk duygusundan kurtulmak isteyen, bu yüzden de Dağhan’ın müebbetine son veren avukat “Selvi” olarak seyirciyle buluşacak.

Güncelleme Tarihi: 29 Mart 2017, 17:30
YORUM EKLE