Öğrenci servisi devrildi , çok sayıda öğrenci yaralandı !

Son dakika yerel servislerden gelen haberlere göre Denizli'de bir öğrenci servisinin kaza yaptığı öğrenildi.Öğrencileri taşıyan minibüsün devrilmesi sonucu 24 kişinin yaralandığı ve bunların 23'ünün öğrenci olduğu öğrenildi.

Öğrenci servisi devrildi , çok sayıda öğrenci yaralandı !

Son dakika yerel servislerden gelen haberlere  bu sabah saat 09:00 sıralarında Denizli’nin Pamukkale ilçesi Cankurtaran mevkisinde öğrenclieri taşıyan minibüsün devrildiği öğreniildi .Öğrencileri taşıyan minibüsün devrilmesi sonucu 24 kişinin yaralandığı ve bunların 23'ünün öğrenci olduğu öğrenildi.

Denizli merkezden Cankurtaran’da bulunan bir koleje öğrenci taşıyan  minibüsün yağış nedeniyle direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu devrildiği öğrenildi.Kontrolden çıkan midibüs, karşı şeride geçerek devrildi. Kazada, sürücü ve 23 lise öğrencisi yaralandı.

Olay yerine çok sayıda sağlık , itfaiye ve güvenlik güçleri intikal etti.İtfaiye ekipleri araçta sıkışan yaralıları çıkartarak sağlık ekiplerine teslim etti.Yaralıların ilk müdahalelerinin ardından çevredeki sağlık kuruluşlarına götürüldüğü öğrenildi.

Güvenlik güçleri ise trafiği tek şeride düşürerek olası bir kazayı da engellemiş oldu.

Yaralıların sağlık durumlarının iyi olduğu belirtilirken, kaza ile ilgili soruşturma başlatıldığı öğrenildi.

YORUM EKLE