O Hayat Benim Arda Öldü'mü? Yeni Bölümde Varmı Yokmu Diziden Ayrıldı'mı Geri Dönecek'mi?

Fox Tv'nin en çok izlenen dizilerinden O Hayat Benim yeni bölümde Arda Öldü'mü? Yeni Bölümde Varmı Yokmu Diziden Ayrıldı'mı Geri Dönecek'mi?Ozan Güler Dizidenmi ayrılıyor Akıbeti ne olacak.

O Hayat Benim Arda Öldü'mü? Yeni Bölümde Varmı Yokmu Diziden Ayrıldı'mı Geri Dönecek'mi?

Fox tv'nin en çok izlenen dizilerinden O Hayat Benim Yeni bölümde Kenan'ın öldürtmek istediği Arda Öldümü?hastaneye kaldırılan Arda' ölücekmi?Efsun Arda'nın bıçaklanamsı sonrası yıkılır. O Hayat Benim Arda Ölecekmi yakışıklı oyuncu Ozan Güler Dizidenmi ayrılıcak. neden ayrılıcak.intikam almakta kararlı olan Kenan Arda'yı öldürmek için hastanedede bir plan yapacakmı?Arda'nın yaşaması için bir an olsun başucundan ayrılmayan Efsun Arda'nın yaşaması için neler yapacak. Peki Arda'nın akıbeti ne olacak.

O HAYAT BENİM DİZİSİNİN ARDASI OZAN GÜLER KİMDİR:

O Hayat Benim dizisindeki Arda yani Ozan Güler 1991 yılında Sivas’ta doğmuştur. Yakışıklılığı ile dikkat çeken Ozan Güler 2012 yılında yapılan Best Model Of Turkey yarışmasında 3. olmuştur. Yarışmadan sonra mankenlik yapan Ozan Güler daha sonra ise ilk olarak Çılgın Dersane 3 filminde rol alarak oyunculuk kariyeri üzerine devam etmiştir. Yer aldığı yapımlarda hem oyunculuk hemde yakışıklılığı ile beğenilen Ozan güler 1,89 boyunda ve 82 kilo ağırlığındadır.

1991 yılında Sivas'ta doğmuştur. 2012 yılında katıldığı Best Model ofTurkey yarışmasında 3. olduktan sonra Çılgın Dersane sinema filmi ile oyunculuk kariyerine adım atmış daha sonra O Hayat Benim dizisinde rol almıştır.

YORUM EKLE