O Hayat Benim 4 Nisan Yeni Bölüm Varmı Yokmu Ne Zaman Yayınlanacak?

Fox Tv'nin en çok izlenen dizilerinden O Hayat Benim 4 Nisan Yeni Bölüm Varmı Yokmu Ne Zaman Yayınlanacak? Pazar günleri oyanan dizi salı gününe ertelendi. bu hafta yeni bölümü yayınlanmayacak olan O Hayat Benim Yeni Bölümü 11 Nisan Salı akşamı Fox tv ekranlarında olacak.

O Hayat Benim 4 Nisan Yeni Bölüm Varmı Yokmu Ne Zaman Yayınlanacak?

Fox tv'nin en çok izlenen dizilerinden O Hayat Benim 4 Nisan yeni bölüm varmı yokmu Pazar Günelri oynana dizi Salı gününe alınmıştı bu hafta yeni bölümü yayınlanmayacak olan Dizinin yeni bölümü 11 Nisan salı akşamı saat 20:00'da fox tv ekranlarında yayınlanmaya başlayacak. peki ama o hayat benim dizisinin yayın akışının değişme sebebi olarakta dizinin düşen Reyting sonuçlarından sonra böle bir karar alındığı açıklandı.

O HAYAT BENİM YENİ BÖLÜMDE NELER YAŞANACAK:

O Hayat Benim Yeni bölümde Kenan tarafından bıçaklanan Arda Kanlar içerisinde Efsun’un kucağına yığılır.Efsun Canından çok sevdiği Arda’yı kanlar içinde görünce bir kez daha yıkılır. Arda’yı hemen hastaneye kaldırırlar. Ameliyata alınan Arda’nın sağlık durumu çok kötüdür. Asım Hülya Efsun Arda’nın başında bir umut beklerler. Doktorlar Arda ile İlh,gili güzel haberi onlara verecekmi?Kenan ise hain planını devreye sokar. Arda’dan sonraki hedef Hülyadır.

Arda’yı ortadan akldırdıktan sonra Hülya’yıda öldürmeyi planlayan Kenan Bunu başaracakmı Efsun Kocası Arda’nın başında Bekelrken karşısına çıkan zeynep’ede oldukça öfkelidir. Çünkü Zeynep ile Arda’nın sevgili olması Efsun’u daha çok sinirlendirir.Zeynep Arda’nın ölüm döşeğinde bile herkesi Efsuna karşı doldurmaya başlar.

Arda’nın başına gelenlerin tek sorumlusu olarakta Efsunu işaret eder. Tüm aile Efsuna öfkelidir.tüm bu yaşananlar Arda’nın ölümle yaşan arasındaki gel gitleri Zeynep’in patavazsızça tavırları Bahar’ın hastalığını bir kez daha tetikler. Ve Bahar Kendini kaybederek Yığılıp kalır. Ateş Bahar’ın bu yaşananlardan olumsuz etkilendiğini görünce sevdiği akdını bu yaşanan olaylardan uzak tutmak için elinden geleni yapmaya çalışır.b,tüm bu yaşananlar yetmezmiş gibi Hülya’nın ansızın ortadan kaybolması herkesi tedirgin eder.

Herkes Hülya’nın nereye kaybolduğunu araştırmaya başlar. Kenan’ın Hülya’ya Zarar vereceğini düşünen Asım Mehmet Emir ve Ateş Kenan’ın nerde olduğunu araştırmaya başlarlar. Asım Mehmet Emir ve Ateş Kenan’ın Nerde olduğunu ve Hülya’yı kurtarmayı başaracakalrmı?ve Kenan onların üçünün karşısına çıkar. Ve söylediği Tek söz Hülya Benim İçin Öldü Benim İçin Hülya Diye Biri Yok Cümlesinden Sonra herkes çılgına Döner. Peki Kenan Hülya’yı öldürdümü?Hülya Kurtulucakmı?O Hayat Benim Nefesleri eksecek yeni bölümü ile Fox tv ekranlarında yayınlanacak.

Güncelleme Tarihi: 04 Nisan 2017, 22:30
YORUM EKLE