No 309 42.Bölüm 2.Fragmanı Lale Onur Aşkı Büyülüyor

Fox tv'nin en çok izlenen dizilerinden No 309 42.Bölüm 2.Fragmanı yayınlandı. yeni bölümde Lale Onuru Affedecekmi?Gerçekleri öğrendikten sonra Onura oldukça Öfkeli olan Lale Onuru Affetmeyi başaracakmı?No 309 42.Bölüm 2.Fragmanı yayında

No 309 42.Bölüm 2.Fragmanı Lale Onur Aşkı Büyülüyor

Fox Tv'nin sevilen dizisi No 309 yeni bölümde gerçekleri öğrendikten sonra Onur'u terkeden Lale Çocuğu ile birlikte yeni hayatına alışmaya çalışıyor. Onur ise Leyla'yı yeniden kazanmak için tüm gücüyle savaşmaya çalışır. ama Lale'nin gönülsüz olduğunu görünce pes etmek zorunda kalır. Geri adım atmaya hazırlanan Onura bu kez Filiz Destek verir. Filiz Onur ile Laleyi barıştırmak için y,tüm aileyi toplayıp bu mutlu evliliği Bozmamak için kıyasıya savaşır. No 309 Yeni bölümü Fox tv ekranlarında yayınlanacak.

Onur Lale’nin gönlünü almak için her yolu denemeye devam eder. Ama bu sefer işi hiç de kolay değildir. Lale’nin isteksiz tavırları sonunda Onur’u pes etme noktasına getirir. Bunu duyan Filiz hemen olaya el koyar ve bir plan yapar. Planına aile fertlerini de katmayı ihmal etmez. Filiz amacına ulaşacak mıdır?

NO 309 SON BÖLÜM NELER YAŞANDI:

Pelinsu’nun hazırladığı videoda, Onur’un kendisiyle miras için evlendiğini öğrenen Lale, büyük bir hayal kırıklığı yaşar. Onur’un açıklamalarını bile dinlemek istemeyen Lale, Emir’i alıp annesinin evine geri döner... Betül ve Erol ilk defa amaçlarına ulaşmışlardır. Bu durumdan dolayı İsmet te Onur’a çok sinirlenir ve Onur’un şirketteki yetkilerini kısıtlar. Ne şirket ne para Onur’un umurunda değildir, tek isteği Lale’yi eve geri döndürmektir. Peki Onur bu isteğine ulaşabilecek midir?

YORUM EKLE