Müge Anlı 4 Nisan Yeni Bölüm 1815.Son Bölüm Atv Canlı Fatma Demir Cinayetinde Flaş gelişme

Atv'nin en çok izlenen programı Müge Anlı 4 Nisan Yeni Bölüm 1815.Son Bölüm Atv Canlı yeni bölümde Fatma Demirin katil zanlısı ortaya çıktımı Ahmet Genç ailesine kavuştumu Müge Anlı 4 Nisan Yeni Bölüm 1815.Son Bölüm Atv Canlı Yayın

Müge Anlı 4 Nisan Yeni Bölüm 1815.Son Bölüm Atv Canlı Fatma Demir Cinayetinde Flaş gelişme

Müge Anlı 4 Nisan yeni bölümde Fatma Demir'in katili kim gelinleri ve oğulları stüdyoya gelen Fatma Demiri kim öldürdü. Müge Anlı katilin aileden biri olduğunu söyledi. aile üyeleri ise birbirlerinden şüphelendiklerini ilk kez açıkladı. tüm aile üyeleri birbirinden şüpheleniyor. peki Fatma Demirin katil zanlısı kim öldürdükten sonra öldürüp başka yeremi götürdü. Müge Anlı Fatma Demir hakında çarpıcı açıklamalarda bulundu. Peki Fatma Demirin gelinleri ve oğulları yeni bölümde neler anlattılar. son yaşanan durumda neler oldu. Fatma Demirin katil zanlısı kim

Stüdyoya annesi aramak için gelen Ahmet Genç Müge Anlıda ailesine kavuşucakmı 1.5 yaşında yurtta verilen Ahmet Genç yıllar sonra annesine kavuştumu Askere gitmeden önce Annesini bir kez görmek isteyen Ahmet Genç'in annesi bulundumu Müge Anlı Ahmet Genç'in annesi hakkında hangi bilgilere ulaştı. Ahmet Genç'in annesi ortaya çıkıcakmı?

44 yaşındaki Şaban akça alkol aldıktan sonra ortadan kayboldu. oğulları babası Şaban Akça'nın hayatından endişe ediyor. Müge Anlıya başvuran Şaban Akça'nın ailesi babalarından bir haber bekliyor. peki Şaban akça'nın başına ne geldi. Müge anlı neler söyledi.

MÜGE ANLI SON BÖLÜM NELER YAŞANDI:

Fatma Demirin katili kim oğulları ve gelinleri stüdyoya gelen Fatma Demirin Cinayetiyle ilgili Neler Söyledi. Müge Anlı'nın ekibi Öldürülen Farmna Demirin tarlasında neler aradışar. Otopsi raporunda cinayete kurban gittiği lesinleşen Fatma Demirin katili kim olabailir. köydeki dedikoduya göre Fatma Demirin Katilleri gelinleri gelinleri ile hiç bir zaman anlaşamatan ve bu konuda her zaman tartışan Fatma Demiri Gelinleri bu yüzdenmi öldürdü. Müge Anlı Fatma Demir hakkında neler söyledi.

Hamide ile Ramazan ışıkoğlu kaybolan oğulları Mehmet Işıkoğlu kayıp olarak aranıyordu. cansız bedeni ortaya çıkan Mehmet Işıkoğlunu son gören eşi Neler söyledi.Mehmet Işıkoğlu ile görüştüğü iddia edilen arkadaşalrı Mehmet Işıkoğlu hakkında neler söyledi.

Peki Mehmet Işıkoğlunun katili kim Müge anlı Mehmet Işıkoğlu hakkında neler söyledi.17 Yerinden Bıçaklanat,rak Vahşice katledilen Mehmet Işıkoğlunun katili kim Ahmet Genç 1.5 Yaşından bu yana görmediği annesini aramak için stüdyoya geliyor. Ahmet Genç Müge anlıda annesine kavuşucakmı?Ahjmet Genç Annesine Müge Anlıda kavuşucakmı Müge Anlı yeni bölümde neler söyledi.

Güncelleme Tarihi: 04 Nisan 2017, 15:16
YORUM EKLE