Müge Anlı 31 Mart Yeni Bölüm 1813.Son Bölüm Atv Canlı Namziye Çam Davasında FLAŞ Gelişme

Atv'nin en çok izlenen programlarından Müge Anlı 31 Mart Yeni Bölüm 1813.Son Bölüm Fahriye Kara Bulundu'mu?Suudi yetkililer Farhriye kara için düğmeye bastı. Müge Anlı 31 mART cuma neler yaşandı. Müge Anlı Canlı Yayın

Müge Anlı 31 Mart Yeni Bölüm 1813.Son Bölüm Atv Canlı Namziye Çam Davasında FLAŞ Gelişme

Atv'nin en çok izlenen programı Müge Anlı İle Ttalı Sert 31 Mart Cuma yeni bölümde Fatma Demiri kim öldürdü.Damat Hidayet canlı yayına gelerek neler anlattıu. herkesin şüphelendiği damat Hidayet Canlı yayına gelerek Fatma Demir hakkında Neler Söyledi. peki Fatma Demiri kim neden öldürdü. Müge Anlı FatmaDemir hakkında neler söyledi.

Fahriye Kara Hakında Sürpriz gelişmeler yaşanıyor. Müge Anlı yaptığı açıklamada Fahriye Kara hakkında Suusi yetkililer devreye girmiş durumda Fahriye Kara'yı Suudi yetkililer Teslim edeceğini açıkladı. Müge Anlı Fahriye Kara hakkında açrpıcı açıklamalarda Bulundu. Neler Söyledi.Fahriye Karamı gelmek istemiyor.

12 Ocaktan beri kendisinden haber alınamayan Mustafa Dinsel'in başına ne geldi. iş arkadaşı ile yemeğe çıkıcağını söyleyip ve bir daha kendisinden haber alınamayan Mustafa Dinsel'in başına ne geldi. Akıbeti ne oldu. Peki Mustafa Dinsel'in Başına ne geldi. Kayboldumu Kaçırıldımı Akıbeti ne oldu. Müge Anlı neler söyledi.

Yılan hikayesine dönen Nazmiye açm cinayetinde sürpriz gelişmeler canlı yayına gelen sürpriz konuk Ali Yaşar Ve Hasan Şükrü'nün suçsuz olduklarını Boşuna Hapis Yttıklarını Söyledi. peki Müge Anlı Nazmiye Çam Cinayeti Hakında Neler Söyledi. Müge Anlı 31 Mart Canlı Yayın

MÜGE ANLI SON BÖLÜM NELER YAŞANDI:

46 Yıl Sonra Gerçek ailesine Kavuşan Ceylan Karakuş Duygularıını dile getirdi. Gerçek ailesine ilk kez kavuşan Ceylan Karakuş Öz Ailesi ile görüştü. onlarla yılların acısını çıkarmaya başladı. Ceylan Karakuş yıllar sonra ailesine Kavuşmanın Mutluluğunu yaşadı. ve Duygularını dile Getirdi. Ceylan Karakuş neler söyledi.

Nazmiye Çam Davasında şok karar çıktıktan sonra Nazmiye'nin annesi ve babası Kızları Nazmiye'nin mezarının başına giderek kızlarına suçlularun yakalandığını herkes hakekttiği cezayı aldı. şeklinde kızları ile hasret giderdi. Müge Anlı Nazmiye çam davasında çıkan şok karar sonrası neler söyledi.

12 Yaşındaki Yusuf Acar 19 Marttan bu yana kendisinden haber alınamıyor.Canlı yayına gelen baba Oğlundan Bir haber almak için stüdyoya geldi.12 Yaşındaki Yusuf Acar Nerede kendisinden herhangi bir haber alındımı Müge Anlı Neler söyledi.19 Marttann Bu Yana İzmir'de ortadan kaybolan Yusuf Acar Nerede Kaçırıldımı?Kaçtımı Necla Araslan 24 Yıl Sonra Müge Anlı'da ailesine kavuştu. 24 yıldır ailesinden ayrı yaşayan Necla Araslan Müge Anlı sayesinde Ailesine kavuştumu Müge Anlı Neler Söyledi.

Güncelleme Tarihi: 31 Mart 2017, 14:54
YORUM EKLE