Müge Anlı 30 Mart Yeni Bölüm 1812.Son Bölüm Nazmiye Çam Davasında Şok Karar Çıktı

Atv'nin hafta içi hergün yayınlanan ve izlenme rekoru kıran Programı Müge Anlı 30 Mart Yeni Bölüm 1812.Son Bölüm Nazmiye Çam Davasında Şok Karar Çıktı.46 Yıl sonra Ailesine Kavuşan Ceylan Hanım onlarla Hasret Giderdi. Müge Anlı 30 Mart Yeni Bölüm Atv Canlı Yyaın

Müge Anlı 30 Mart Yeni Bölüm 1812.Son Bölüm Nazmiye Çam Davasında Şok Karar Çıktı

Atv'nin en çok izlenen programı Müge Anlı 30 Mart Yeni Bölümde 46 Yıl Sonra Gerçek ailesine Kavuşan Ceylan Karakuş Duygularıını dile getirdi. Gerçek ailesine ilk kez kavuşan Ceylan Karakuş Öz Ailesi ile görüştü. onlarla yılların acısını çıkarmaya başladı. Ceylan Karakuş yıllar sonra ailesine Kavuşmanın Mutluluğunu yaşadı. ve Duygularını dile Getirdi. Ceylan Karakuş neler söyledi.

Nazmiye Çam Davasında şok karar çıktıktan sonra Nazmiye'nin annesi ve babası Kızları Nazmiye'nin mezarının başına giderek kızlarına suçlularun yakalandığını herkes hakekttiği cezayı aldı. şeklinde kızları ile hasret giderdi. Müge Anlı Nazmiye çam davasında çıkan şok karar sonrası neler söyledi.

12 Yaşındaki Yusuf Acar 19 Marttan bu yana kendisinden haber alınamıyor.Canlı yayına gelen baba Oğlundan Bir haber almak için stüdyoya geldi.12 Yaşındaki Yusuf Acar Nerede kendisinden herhangi bir haber alındımı Müge Anlı Neler söyledi.19 Marttann Bu Yana İzmir'de ortadan kaybolan Yusuf Acar Nerede Kaçırıldımı?Kaçtımı

Necla Araslan 24 Yıl Sonra Müge Anlı'da ailesine kavuştu. 24 yıldır ailesinden ayrı yaşayan Necla Araslan Müge Anlı sayesinde Ailesine kavuştumu Müge Anlı Neler Söyledi. Atv Canlı Yayın

MÜGE ANLI SON BÖLÜM NELER YAŞANDI:

Ceylan hanım Müge Anlı'da ailesine kavuştu. 46 yıl sonra kavuşan Ceylan hanım Ailesi ile kucaklaştı. o görüntüler herkesi gözyaşına boğdu. Ceylan Hanım Yıllar sonra Ailesine kavuçmanın mutluluğunu yaşadı. Müge Anlı Neler söyledi. Nazmiye Çam davasında karar çıktı. tüm aile tutuklandı.

Nazmiye Çam'ın Anne babası ve kardeşi neler söyledi. Acılı Aile çocuklarını kaybetmenin acısını çok buruk şekilde yaşadılar. Nazmiye Çam'ın katili kim çıktı.Tüm aile fertleri gözaltına alındı. Müge Anlı Neler söyledi.Türm Türkiye'nin beklenen cevabı sonunda geldi. Nazmiye Çam Davasında Baba ve Oğlu Gözaltına aldı.

Canlı yayına gelen baba Bana Bakarlarsa böbreği kızıma veririm dedi. peki anne kocasına bakmayı kabul etti'mi?Müge Anlı canlı yayında Anneye neler söyledi. Baba Böbreği vermeyi kabul etti'mi?Nler söyledi. Baba Böbreği vermeyi kabul ettimi neler konuşuldu. 46 Yıl sonra ailesine kavuşan Ceylan Karakuş'un ailesi canlı yayına gelmek istemedi.46 Yıl Sonra ailesine kavuşan Ceylan Karakuş Canlı yayında gözyaşlarına boğuldu.

Ceylan Karakuş 46yıldır görmediği ailesine Müge Anlı'da sonunda Kavuştu. Ceylan Karakuş Ailesi ile buluştu'mu? Trabzonda görülen adeta sır perdesine dönen Nazmiye Çam davasında ne karar çıktı.Nazmiye Çam'ın katili kim çıkıcak Ali Yaşar ile Babası neler konuştular.yılan hikayesine dönen Nazmiye çam davasında mahkemeden ne karar çıktı.

Güncelleme Tarihi: 30 Mart 2017, 13:52
YORUM EKLE