Müge Anlı 3 Nisan Yeni Bölüm 1814.Son Bölüm Atv Canlı Fatma Demiri Kim Öldürdü?

Atv'nin hafta içi hergün uyayınlanan ve izlenme rekoru kıran programı Müge Anlı 3 Nisan Yeni Bölüm 1814.Son Bölüm Atv Canlı Fatma Demiri Kim Öldürdü? Gelinleri ve oğulları stüdyoya gelen Fatma Demirin Katili kim Müge Anlı 3 Nisan yeni bölüm Atv Canlı

Müge Anlı 3 Nisan Yeni Bölüm 1814.Son Bölüm Atv Canlı Fatma Demiri Kim Öldürdü?

Atv'nin hafta içi hergün yayınlanan Müge Anlı 3 Nisan yeni bölüm Fatma Demirin katili kim oğulları ve gelinleri stüdyoya gelen Fatma Demirin Cinayetiyle ilgili Neler Söyledi. Müge Anlı'nın ekibi Öldürülen Farmna Demirin tarlasında neler aradışar. Otopsi raporunda cinayete kurban gittiği lesinleşen Fatma Demirin katili kim olabailir. köydeki dedikoduya göre Fatma Demirin Katilleri gelinleri gelinleri ile hiç bir zaman anlaşamatan ve bu konuda her zaman tartışan Fatma Demiri Gelinleri bu yüzdenmi öldürdü. Müge Anlı Fatma Demir hakkında neler söyledi.

Hamide ile Ramazan ışıkoğlu kaybolan oğulları Mehmet Işıkoğlu kayıp olarak aranıyordu. cansız bedeni ortaya çıkan Mehmet Işıkoğlunu son gören eşi Neler söyledi.Mehmet Işıkoğlu ile görüştüğü iddia edilen arkadaşalrı Mehmet Işıkoğlu hakkında neler söyledi.Peki Mehmet Işıkoğlunun katili kim Müge anlı Mehmet Işıkoğlu hakkında neler söyledi.17 Yerinden Bıçaklanat,rak Vahşice katledilen Mehmet Işıkoğlunun katili kim

Ahmet Genç 1.5 Yaşından bu yana görmediği annesini aramak için stüdyoya geliyor. Ahmet Genç Müge anlıda annesine kavuşucakmı?Ahjmet Genç Annesine Müge Anlıda kavuşucakmı Müge Anlı yeni bölümde neler söyledi.

MÜGE ANLI SON BÖLÜM NELER YAŞANDI:

Fatma Demiri kim öldürdü.Damat Hidayet canlı yayına gelerek neler anlattıu. herkesin şüphelendiği damat Hidayet Canlı yayına gelerek Fatma Demir hakkında Neler Söyledi. peki Fatma Demiri kim neden öldürdü. Müge Anlı FatmaDemir hakkında neler söyledi. Fahriye Kara Hakında Sürpriz gelişmeler yaşanıyor.

Müge Anlı yaptığı açıklamada Fahriye Kara hakkında Suusi yetkililer devreye girmiş durumda Fahriye Kara'yı Suudi yetkililer Teslim edeceğini açıkladı. Müge Anlı Fahriye Kara hakkında açrpıcı açıklamalarda Bulundu. Neler Söyledi.Fahriye Karamı gelmek istemiyor.

12 Ocaktan beri kendisinden haber alınamayan Mustafa Dinsel'in başına ne geldi. iş arkadaşı ile yemeğe çıkıcağını söyleyip ve bir daha kendisinden haber alınamayan Mustafa Dinsel'in başına ne geldi. Akıbeti ne oldu. Peki Mustafa Dinsel'in Başına ne geldi. Kayboldumu Kaçırıldımı Akıbeti ne oldu.

Müge Anlı neler söyledi. Yılan hikayesine dönen Nazmiye açm cinayetinde sürpriz gelişmeler canlı yayına gelen sürpriz konuk Ali Yaşar Ve Hasan Şükrü'nün suçsuz olduklarını Boşuna Hapis Yttıklarını Söyledi. peki Müge Anlı Nazmiye Çam Cinayeti Hakında Neler Söyledi.

Güncelleme Tarihi: 03 Nisan 2017, 14:21
YORUM EKLE