Müge Anlı 21 Nisan Yeni Bölüm 1828.Son Bölüm Atv Canlı Yayın Fatma Demir Cinayetinde Flaş Gelişme Ne Oldu?

Atv'nin hafta içi hergün yayınlanan ve izlenme rekoru kıran programı Müge Anlı 21 Nisan Yeni Bölüm 1828.Son Bölüm Atv Canlı Fatma Demir Cinayetinde Flaş Gelişme Gelin Nejla ile Hidayet Canlı yayında neler söylediler Müge Anlı 21 Nisan Yeni Bölüm 1828.Son Bölüm Atv Canlı Yayın

Müge Anlı 21 Nisan Yeni Bölüm 1828.Son Bölüm Atv Canlı Yayın Fatma Demir Cinayetinde Flaş Gelişme Ne Oldu?

Müge Anlı 21 Nisan Cuma Neler Yaşandı.yılan hikayesine dönen Fatma Demir Cinayetinde yeni bölümde neler oldu. Sevgi izi Projesi ise giderek büyümeye devam ediyor. Gençlerinde yoğun ilgi gösterdiği Sevgi izi Büyümeye devam ediyor.dün bulunan Kırmızı Cüzdanın sahibi ortaya çıktımı Müge anlı Cüzdanın sahibi Bulmak istediklerini söyledi. Ancak şuana kadar Cüzdanın sahibine ulaşılamadı.

GÜNAY ERGUVAN NEREDE:

12 nisandan bu yana kayıp olarak aranan Günay erguvan Şizofren hastasıdır. Ailesi tarafından 12 Nisandan bu yana aranmasına rağmen kendisinden hiçbir haber alamayan ailesi son çare olarak Müge Anlıya başvurup Günay erguvan’ın bir an önce bulunmasını istedi.Şizofren Hastası genç Bulundumu?Müge Anlı Kayıp Günay erguvan hakkında neler söyledi?

YILMAZ ARSLAN CANLI YAYINDA DERDİNİ ANLATIYOR:

Oğlu tarafından 18 yaşından küçük kızı Oğlu ile evlendirdiği gerekçesiyle hakkında yakalama emri çıkartılan Yılmaz Araslan Canlı yayına gelerek çok zor durumda olduğunu ve kendisine yardım eli uzatılmasını istedi. Ancak arandığı için Polis Canlı yayına gelerek Yılmaz Araslanı Gözaltına alarak Cezaevine götürdü.oğlu ve Ablası Tutuklanan Yılmaz Araslan Canlı yayında Gözaltına alınarak cezaevine gönderildi.

KAYIP CÜZDANIN SAHİBİ EMİNE ŞİMŞİR BULUNDU:

Kayıp Cüzdanın sahibi Emine Şimşir ortaya çıktı. Canlı yayına bağlanarak Cüzdanını almak isetdiğini söyledi. Müge anlı emine hanıma gelmesi ve Cüzdanını almasını gerektiğini söyledi.Emine hanım canlı yayına gelerek Cüzdanını sağlam bir şekilde teslim aldı. Ve Cüzdanını bulduğu içinde çok mutlu olduğunu söyledi.

FATMA DEMİRİN KAYİLİ KİM?

Üç Guruba ayrılan Fatma Demirin katili kim çıkıcak ailenin hepsinin birbirini suçladığı davada Fatma Demirin gerçek katili kim çıkıcak.Güladiye’nin babası Ahmet Akyol ilk kez canlı yayına gelerek hakkındaki iddialara cevap verdi. Ahmet Akyol neler söyledi.Fatma demirin Kız Kardeşi Akız Demir Ablasının ölümü sonrası neler söyledi. Abalsını kimin öldürdüğü hakkında neler söyledi.

CİNAYETİN SEBEBİ KÖYDE ÇIKAN DEDİKODUMU?

Fatma Demirin Ölüm sebebi Köyde ortaya çıkan Dedikodularmı Fatma Demiri Nejlanın köyde çıkan dedikoduları yüzündenmi öldürdüler. Hidayet hakkındaki iddialara ne cevap verdi. Tüm Ailenin stüdyoda toplandığı Sırada Müge Anlı onlara neler söyledi.ç Fatma Demir hakkında bugün neler konuşuldu.Müge Anlı 21 Nisan yeni Bölüm Atv Canlı Yayın

Güncelleme Tarihi: 21 Nisan 2017, 14:20
YORUM EKLE