MHP Lideri Devlet Bahçeli ;'Bizim tarafımız Türkiye'dir !'

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu geçtiğimiz günlerde partisinin grup toplantısında gündeme dair çok önemli açıklamalarda bulundu ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yurtdışına para gönderdiğini iddia ettiği belgeleri göstermişti.Son olarak Reza Zarrab davasıyla ilgili açıklamalarıyla gündeme gelen Kemal Kılıçdaroğlu'na Devlet Bahçeli'den sert sözler geldi.

MHP Lideri Devlet Bahçeli ;'Bizim tarafımız Türkiye'dir !'

MHP Lideri Devlet Bahçeli bugün partisinin grup toplantısında gündeme dair çok önemli açıklamalarda bulundu.Daha öncede CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nu sert bir dille eleştiren Devlet Bahçeli bu kez isim vermeden CHP Lideri için şu sözleri sarfetti .."ABD'deki tezgahın tamamlayıcısı gibi hareket ederek pervasız belgeleri pervasızca sallayanlar, yeni cephe açmaya çalışan namertlerdir.Biz demiyoruz ki ortada suç yoktur, şarlatan yargılanmasın. Suç nerede işlenmişse hukuki sınırlar orasıdır. Türkiye'nin ayağına kilit vurmak için plan üstüne plan yapılmaktadır. Tarafımız Türkiye'dir. "

TÜRK DÜŞMANLARINA MERMAHET ETMEYECEĞİZ

Türkiye'nin kaybetmesine oynayanlar en acı yenilgiyi tadacaklardır. Bunlara merhamet ise maraz doğuracaktır. Türkiye düşmanlarına merhamet yoktur. Kaos ve kriz tacirlerine af yoktur. Yorgun siyasetleri ile ülkeyi karanlık çöllerine çekmeye çalışanlara hoşgörü olur mu? Elbette olmaz, olmayacaktır. Zafer Türk milletinindir. Yalan ve iftira kokanlar, belge de sallasa, haçlıların beşiğinde de sallansa nihai son utanç verici bir kokuşmuşluk olacaktır. 

Güncelleme Tarihi: 05 Aralık 2017, 13:57
YORUM EKLE